Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Pirmadienis, 28 spalio 2019

šachmataiPlungiškis - Lietuvos vicečempionas

Spalio 18-20 dienomis Taujėnų dvare įvyko net trejos šachmatų varžybos. Pirmąją dieną įvyko Lietuvos jaunių (iki 18 metų) komandinis čempionatas, kuriame dalyavo 14 komandų iš visos šalies. Komandą sudarė 5 komandos nariai. Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo Ignas Mačiuitis, Ernestas Kurmis, Edvinas Kurmis, Matas Praspaliauskas ir Ugnius Žalimas. Tai - stipriausi Plungės jaunieji šachmatininkai. Pažymėtina tai, jog Matas ir Ugnius už savo varžovus buvo jaunesnei net 6 metais. Susumavus rezulatatus plungiškiai liko lentelės viduryje ir užėmė garbingą 8 vietą. Taip pat nugalėta stipri Marijampolės komanda su jaunausiu didmeistriu Lietuvos istorijoje Pauliumi Pultinevičiumi priešaky. Dalyviai žaidė 7 partijas šveicariška sistema. Pirmojoje lentoje žaidęs Ignas Mačiuitis surinko 2,5 taško, antrojoje - Ernestas Kurmis taip pat 2,5, trečiojoje lentoje Edvinas Kurmis surinko 4,5 taško, atitinkamai ketvirtojoje ir penktoje lentoje žaidę Matas Praspaliauskas ir Ugnius Žalimas surinko 3 ir 4 taškus. Tos pačios dienos vakare įvyko Lietuvos suaugusių žaibo čempionatas. Jame dalyvavo 138 šachmatininkai iš visos Lietuvos, tarp kurių buvo 3 didmeistriai, 5 tarptautiniai meistrai ir 6 FIDE (tarptautinė šachmatų federacija) meistrai.

Skaityti daugiau: Plungiškis - Lietuvos vicečempionas

Parašyta Antradienis, 15 spalio 2019

krepšinisPergale pradėtas naujas sezonas

Plungės SRC merginų U-16 komanda, vadovaujama Editos Lapienės pergale pradėjo 2019-2020 m. MKL krepšinio čempionatą. Merginos namuose nugalėjo Kėdainių SC komandą 75-59. Komanda susikaupusi pradėjo rungtynes, plungiškės visas rungtynes laiminėjo, bet daugiau atitrūkti pavyko tik antroje varžybų pusėje. Kovingai žaidė visos merginos, o rezultatyviausiai komandoje žaidė Vytautė Pronckutė 27 taškai, po 10 taškų Evelina Petrauskaite ir Danielė Paunksnytė.

U16 merginos

Plungės SRC inf.

Parašyta Pirmadienis, 21 spalio 2019

mkl lidl logoPlungės SRC krepšininkių startas su pergalėm

Savaitgali prasidėjo MKL U-14 krepšinio čempionatas. Plungės SRC - '' Inesa '' mergaičių komanda vadovaujama trenerės Editos Lapienės A diviziono varžybas pradėjo pergale, 85-36 nugalėjo Kauno KM "Žalgiris" II komandą. Rezultatyviausiai žaidė Danielė Paunksnytė 32 taškai, 8 atkovoti kamuoliai, efektyvumas 26. Auksė Mačiuitytė 11 taškų., 13 atkovotų kamuolių, 3 blokai, efektyvumas 22. O Gabija Burneikaitė 17 taškų, 17 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai, 11 perimtų kamuolių, efektyvumas 30 balų. Sveikinam komandą su puikia sezono pradžia.

U14 mergaitės

Plungės SRC inf.

 

mkl lidl logoPuikus startas!

Plungės SRC U-13 berniukų krepšinio komanda vadovaujama trenerio Virgilijaus Lapio 2019-2020 metų sezone dalyvauja Baltijos berniukų krepšinio lygoje. Pirmasis BBBL turas vyko Mažeikiuose , tai pirmas kartas, kai turas vyko Lietuvoje. Ture dalyvavo komandos iš Suomijos, Estijos, Latvijos, Baltarusijos, Lietuvos, Lenkijos, bet burtai lėmė, kad Plungės SRC- Litnaglis 2007 komanda susitiko su Baltarusijos komanda Mescheryakova BC ir ja nugalėjo 43-23, Latvijos Jalgavos 71-66, Estijos TTU 41-20, Latvijos Talsi 47-42 ir nusileido turo šeimininkams Mažeikiams 35-68. Po penkių rungtynių komandos lyderiais pagal pelnytus taškus yra Žygimantas Bondauskis (vid. 16 tšk./rungtynes) pagal atkovotus kamuolius - Arnas Vaištaras 9 kamuoliai/rungtynes), pagal rezultatyvius kamuolio perdavimus - Dovydas Dužinskas 3,8 perdavimo/rungtynes. Kaip sakoma, pirmas blynas neprisvilo, laimėtos keturios varžybos iš penkių, tai didelis stimulas ir galimybė vaikinams tobulėti, nes Baltijos lygoje žaidžiama su didesniu kamuoliu pagal FIBA suaugusių taisykles. Šiai komandai gerai sekasi ir MKL U-13 čempinate, sezoną pradėjo dviem pergalėmis prieš Kretingos SM 68-53 ir Mažeikių SM 66-59. Linkim sėkmės jauniesiems krepšininkams !!!

U13

Plungės SRC inf.

Parašyta Ketvirtadienis, 10 spalio 2019

chess turnyrasVitaliaus Vlado Andriušaičio atminimo šachmatų turnyras

Jau praėjo 13 metų kai netekome Plungės Garbės piliečio, nusipelniusio Lietuvos šachmatų trenerio Vitaliaus Vlado Andriušaičio. Norėdami pagerbti Mokytoją, Plungės VŠK „Bokšto“ šachmatininkai spalio 6 dieną surengė turnyrą jo atminimui. Turnyre dalyvavo 19 Plungės šachmatininkų ( buvę V.V.Andriušaičio mokiniai ir jaunieji miesto šachmatininkai). Varžybos vyko šveicariška sistema, 7 ratais. Kiekvienam dalyviui buvo skirta po 8 minutes iki partijos pabaigos pridedant po 3 sekundes už kiekvieną padarytą ėjimą. Surinkęs visus 7 taškus, nugalėtoju tapo Plungės sporto ir rekreacijos centro treneris FIDE meistras Sigitas Kalvaitis. Antrosios vietos apdovanojimais pasipuošė Rolandas Mačiuitis, surinkęs 5,5 taško. Trečias su 5 taškais liko Ignas Mačiuitis. Tiek pat taškų surinko ir Silvestras Baumilas. Jis buvo apdovanotas kaip geriausiai pasirodęs senjoras. Merginų tarpe nugalėtoja tapo Gabija Meškauskaitė, jaunučių Matas Praspaliauskas, o vaikų Karolis Kapickis. Turnyro prizininkai apdovanoti medaliais ir diplomais, o nugalėtojas ir taure.

IMG e35fa3dde05ef7c64d6d6d186b9ce47c V

R.Mačiuitis, S.Kalvaitis ir I.Mačiuitis

 

IMG f7a24e93c1ffcc2d76872714811d57d1 V

Plungės SRC inf.

Logo psrc min Krepšinio mėgėjų dėmesiui

72842826 1500548470085664 5022490195656704000 n

 

Parašyta Trečiadienis, 16 spalio 2019

dziudoAuksinis ruduo

Savaitgali Plungėje vyko kasmetinis dziudo turnyras „AUKSINIS RUDUO“, skirtas mžiesiems kovotojams. Dalyviai buvo suskirstyti į pradedančiuosius ir pažengusius, viso 13-a svorio kategorijų tarp kurių viena mergaičių. Turnyre dalyvavo apie 60 sportininkų iš Šilutės, Klaipėdos, Palangos, Kretingos, Skuodo ir Plungės.

Tarp 13-os svorio kategorijų net aštuoni Plungiškiai tapo čempionais.

Nugalėtojais tapo: Simonas Motužis, Simas Riauka, Justas Grabauskas, Rokas Gedminas, Armandas Pečiulis, Pijus Vaitkus, Neimantas Miknius, Deividas Jakas.

Antras vietas iškovojo: Jokūbas Šermukšnis, Aironas Ročius, Lėja Šakytė, Eiridas Rimavičius, Neronas Jakočiūnas.

Trečiąsias vietas iškovojo: Jomantas Vaškys, Domantas Domarkas, Arnas Bieliauskas, Dominykas Giržadas, Juta Švobaitė, Rokas Šatkauskas, Jokūbas Bružas, Paulius Motužis, Matas Petrikas, Arijus Bitinas, Denis Juška.

Treneriai džiaugiasi sportininku pasiekimais ir dėkoja tėveliams už pagalbą.

2

Plungės SRC inf.

Buriavimas logo

Buriavimo sezonas pasibaigė

2019 m. spalio 6 d. Kaune vyko tarptautinė regata „Rudens vėjas“ 2019. Optimist klasėje dalyvavo 150 dalyvių iš Baltarusijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Labai gerai pasirodė U12 mergaičių grupėje Meda Abrutytė, kuri lietuvių tarpe užėmė 2 vietą, o Elena Abrutytė -7 vietą. U12 berniukų grupėje Domas Gudauskas tarp lietuvių - ketvirtas. Spalio 13 d. Drevernoje vyko su Klaipėdos buriavimo klubu „Žiemys“ sezono uždarymo varžybos. Rudeniškomis ir geromis nuotaikomis buriuotojai sugrįžo su 4 taurėmis. D. Gudauskas – 1vieta, E. Abrutytė – bendroj įskaitoj – 2 vieta ir tarp mergaičių 1 vieta, M. Abrutytė bendroj įskaitoj – 3 vieta. Kaip tarė treneris Jonas Petronis „garbingai užbaigtas sezonas“. Sekantis etapas nusimato Velykų atostogų metu Ispanijoje treniruočių stovykla. Sėkmės buriuotojams ir gero vėjo!

Gudauskas Meda Elena

Treneris J. Petronis su buriuotojais D.Gudausku, M. Abrutyte, E. Abrutyte

Plungės SRc inf.

Parašyta Ketvirtadienis, 03 spalio 2019

dziudoPlungės SRC sportininkai iš dziudo čempionato grįžo su medaliais

Šeštadienį, rugsėjo 28 dieną Klaipėdoje vyko atviras Klaipėdos miesto dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo 22 klubai iš Lietuvos ir Latvijos. Turnyre puikiai pasirodė Plungės dziudo klubo komanda, atvežusi virš 40-ies sportininkų. Susumavus rezultatus, Plungės komanda užėmė antrą vietą, nusileidusi tik Kauno dziudo klubui „Budoka“.
Čempionais tapo: Rokas Šatkauskas, Barbora Endriekutė, Giedrė Kauliutė, Tadas Steponavičius, Majus Petrauskas, Ervinas Žilius, Eiridas Rimavičius.
Antrąsias vietas užėmė: Rugilė Stasiulytė, Giedrius Pocius ir Rokas Šatkauskas. Rokas kovojo dvejuose amžiaus grupėse, savo amžiaus grupėje tapo čempionu, o su vyresniais užėmė antrą vietą.
Trečiąsias vietas iškovojo : Simonas Motužis, Rokas Gedminas, Simas Riauka, Ugnius Švoba, Girvydas Narkus, Eimantas Jakas, Neimantas Rimavičius, Tomas Žilys, Martynas Zaburas.
Penkti liko : Juta Švobaitė, Saulė Einingė, Justas Grabauskas, Domas Meškauskas, Vacys Pocius

Treneriai Antanas Kasteckas, Edvardas Žilius ir Robertas Zimkus džiaugiasi auklėtinių pasiekimais ir dėkoja tėveliams kurie atvažiavo ir palaikė gausią komandą, kartu esame stipresni :)

1

2

17

112

14

Plungės SRC inf.