Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Trečiadienis, 10 balandžio 2019

mkl lidl logoSezoną baigė tarp geriausių...

Plungės SRC merginų krepšinio komanda, vadovaujama trenerės Editos Lapienės 2018-2019 metų sezone žaidė MKL jaunių U-18 krepšinio čempionate, B divizione plungiškės užėmė 2 vietą, (1-2 vietas užėmusios komandos dalyvauja peržaidime) ir įgyja teisę žaisti čempionato ketvirtfinalio varžybose. Tad plungiškėms teko žaisti su 7 vietą po reguliaraus sezono A divizione užėmusią Kauno KM "Žalgiris" I komanda. Plungės SRC merginos demonstravo brandų žaidimą ir nugalėjo oponentes iš laikinosios sostinės - rezultatu 71-53 namuose ir 48-76 žaidžiant svečiuose. Šios 2 pergalės eliminavo Kauno KM "Žalgiris" Į krepšininkes iš čempionato, o plungiškėms suteikė galimybę žaisti čempionato keturfinalyje. Taigi, vienintelė rajono komanda ketvirtfinalio varžybose susitiko su 1 vietą čempionate užimančia Kauno KM ''Žalgiris" II komanda kuri per sezoną patyrė tik vieną pralaimėjimą. Išvykoje plungiškės pralaimėjo rezultatu 47-75, o namuose 44-68 teko pripažinti čempionių pranašumą. Nepaisant šių pralaimėjimų Plungės SRC komanda sezoną baigė geriausių Lietuvos komandų aštuntuke, buvo pasiekti ir net viršyti užsibrėžti tikslai. Daugeliui merginų, tai paskutinis sezonas, tad norėčiau padėkoti merginoms ir jų tėveliams už visus kartu praleistus metus, už atsakomybę ir pareigą baigti pradėtus darbus, už skausmo ir džiaugsmo ašaras, už gimtojo miesto vardo garsinimą , ir pasiektus puikius rezultatus Lietuvoje ir tarptautiniuose turnyruose. AČIŪ. Trenerė.

IMG 9516

Plungės SRC inf.

Parašyta Antradienis, 09 balandžio 2019

Krepsinio pirmenybes logotipasKrepšinio pirmenybėse triumfavo „Baudėjas- Garso impulsas“

Šeštadienį, balandžio 13 dieną finišavo 2018/19 m. Plungės rajono krepšinio pirmenybės, kuriose dalyvavo 10 komandų, sužaista per 80 rungtynių. Po dviejų metų pertraukos stipriausia Plungės rajono krepšinio komanda tapo Gedimino Jakšto vadovaujama „Baudėjo- Garso impulso“ komanda, dvikovoje iš dviejų rungtynių nepalikusi šansų „Vykintui“. 87:76; 85:51. „Vykintas“ – antras. Neišnaudoję savo potencialo, trečiąja vieta priversti tenkintis „Olimpas – Plungės Šaltis“, kuris taip pat du kartus 111:95 ir 83:80 įveikė „Grifą“. Naudingiausiu pirmenybių žaidėju pripažintas „Baudėjo- Garso impulso“ vienas iš lyderių Laurynas Vičius. Rezultatyviausiu pirmenybių žaidėjų su 252 taškais tapo Julius Paulauskas („Žalmedis“).

Žymiai daugiau intrigos ir aistrų kunkuliavo išaiškinant nugalėtojus ir prizininkus „B“ grupėje. Pirmose rungtynėse staigmeną pateikęs „Lobikonas“ rungtynes pradėjo su 6 taškų pliusu. Daugelio nuostabai ir antrose rungtynėse „Lobikono“ krepšininkai nemažino apsukų ir kovėsi kaip liūtai, niekuo nenusileisdami grėsmingiems varžovams. Komandą pirmyn vedė ypač pakiliai, galingai ir rezultatyviai žaidęs Deividas Baltrimas, pelnęs 26 taškus, po krepšiais sugriebęs 11 kamuolių. Praktiškai visas rungtynes pirmavo „Lobikono“ krepšininkai. Likus porai minučių jų persvara siekė 8 – 10 taškų.. bet per anksti patikėję pergale, jie sumažino apsukas ir ėmė laukti finalinės sirenos. Tuo „Lardžas“ puikiai pasinaudojo ir sugebėjo „perlaužti“ rungtynes savo naudai, įveikdami varžovus rezultatu 84:74. „Lardžą“ gelbėjo Vitalius Gricius ir naudingiausiu „B“ lygos žaidėju pripažintas Jordanas Daukšas. Abu jie pelnė po 23 taškus. „Lardžo“ komandos vadovas Mindaugas Šimkus. Ne mažiau intrigos buvo ir „Kingsų“ bei „Inesos“ akistatoje. Čia neužteko net dviejų rungtynių.

Skaityti daugiau: Krepšinio pirmenybėse triumfavo „Baudėjas- Garso impulsas“

Parašyta Trečiadienis, 10 balandžio 2019

mkl lidl logoPlungės SRC- “Litnaglis” – U13 B diviziono čempionai

Balandžio 5-6 dienomis Pliungėje vykęs LIDL – MKL U13 berniukų B diviziono finalo ketvertas išaiškino komandas, kurios pratęs kovas šį sezoną.Antrajame pusfinalyje, susrinkusių žiūrovų džiaugsmui, triuškinamą pergalę šventė Plungės SRC – Litnaglis. Šeimininkai 97:66 (43:17, 25:13, 16:16, 13:20) įveikė Utenos DSC. Eugenijaus Timofejevo auklėtiniai jau pirmajame kėlinyje pademonstravo uraganinį puolimą (43:17), o antrajame ketvirtyje komandas skyrė net 38 taškai – 68:30. Antroji mačo dalis buvo formalumas ir uteniškiams tik rungtynių pabaigoje pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą – 66:97.

Skaityti daugiau: Plungės SRC- “Litnaglis” – U13 B diviziono čempionai

Parašyta Antradienis, 09 balandžio 2019

krepšinisPijus Stonkus nugalėtojas

2019 m. kovo 22-24 d. Rygoje (Latvija) vyko tradicinės 49-osios Baltijos kurčiųjų moksleivių žaidynės, kuriose varžėsi Lietuvos, Latvijos ir Estijos klausos negalią turintys moksleiviai. Žaidynės Lietuvoje vyksta kas trejus metus ir buvo įtrauktos į Lietuvos kurčiųjų sporto komiteto tarptautinių renginių metinį planą. Pijus Stonkus kartu su Lietuvos kurčiųjų moksleivių rinktine tapo žaidynių nugalėtoju. Pijus perspektyvus ir daug jėgų treniruotėse atiduodantis klausos negalią turintis krepšininkas. 2019 m. birželio 27 – liepos 6 d. Liubline (Lenkija) vyks 5-asis pasaulio kurčiųjų vyrų krepšinio čempionatas, kuriame dalyvaus ir Lietuvos kurčiųjų vyrų krepšinio rinktinės. Pijus yra įtrauktas į Lietuvos kurčiųjų vyrų krepšinio rinktinės narių sąrašą. Sėkmės dalyvaujant ir linkime pergalių !!!

Skaityti daugiau: Pijus Stonkus nugalėtojas

Parašyta Antradienis, 09 balandžio 2019

šachmataiRajono čempionas – treneris

Šių metų sausio – kovo mėnesiais šachmatų klube „Bokštas“ vyko Plungės rajono šachmatų pirmenybės. Dalyvavo 26 įvairaus amžiaus šachmatininkai. Varžybos vyko šveicariška sistema, 7 ratais, sekmadieniais.

Po ilgų kovų, pareikalavusių žinių, kantrybės, ištvermės paaiškėjo Plungės stipriausieji. Surinkęs 6,5 taško iš 7 galimų, Plungės rajono šachmatų čempionu tapo Plungės sporto ir rekreacijos centro treneris, FIDE meistras Sigitas Kalvaitis. Tašku nuo čempiono atsilikęs buvęs Plungės rajono čempionas, Senamiesčio mokyklos devintokas Ignas Mačiuitis užėmė antrąją vietą. Trečia vieta atiteko Andriui Ogialai, kuris kaip ir Ignas surinko 5,5 taško, tačiau dėka papildomų rodiklių liko trečias.

Taip pat nugalėtojai ir prizininkai pažymėti atskirose grupėse. Moterų tarpe pirmoji vieta atiteko “Saulės” gimnazijos auklėtinei Gabijai Meškauskaitei, antroji – A.Jucio progimnazijos trečiokei Agotai Kontrimaitei, trečia – “Ryto” pagrindinės mokyklos penktokei Barborai Gedvilaitei. Tarp senjorų pirmas Algimantas Skierus, tarp jaunių – “Saulės” gimnazijos auklėtinis Edvinas Kurmis. Jaunučių tarpe geriausiai pasirodė “Babrungo” progimnazijos penktokas Matas Praspaliauskas, antras – A. Jucio progimnazijos penktokas Ugnius Žalimas, trečias – Senamiesčio mokyklos penktokas Arnas Vaištaras. Vaikų tarpe geriausiai sužaidė M.Valančiaus katalikiškos mokyklos “Saulės” skyriaus antrokas Karolis Kapickis, antras – A.Valančiaus katalikiškos mokyklos trečiokas Matas Šaulys, trečias – “Ryto” pagrindinės mokyklos trečiokas Jokūbas Jablonskis.

            Sigitas Kalvaitis apdovanotas taure, medaliu, diploma ir prizu, o prizininkai – diplomais ir medaliais.

20190407 111512 Kopija

20190407 111555 Kopija

Plungės SRC inf.

Parašyta Trečiadienis, 03 balandžio 2019

Logo psrc min

Pagerbti sporto veteranai ir kiti nusipelnę sportui asmenys

2019 m. kovo 28 d. Kūno kultūros ir sporto departamente buvo pagerbti ir apdovanoti sporto veteranai ir kiti nusipelnę sportui asmenys.PADĖKOS MEDALIU „GRATITUDO“ apdovanotas SRC treneris Eugenijus Jurgutis – už lengvosios atletikos sporto plėtotę ir 60 metų jubiliejaus proga.

 

1598 a8d3dd889ab73d86054efa13b2a9fb42

Lengvosios atletikos treneris E. Jurgutis ir Kūno kultūros ir sporto departamento direktorė

Plungės SRC inf.

 

PLAKATAS Kopija

 

 

 

Darzelinuku olimpiada 2019