Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Penktadienis, 21 birželio 2019

Logo psrc minBaigimo pažymėjimų įteikimas Plungės SRC sportininkams

Birželio 13 d. Žemaičių dailės muziejuje vyko baigimo pažymėjimų įteikimo šventė Plungės sporto ir rekreacijos centro sportininkams. Šiais metais Plungės SRC baigė 24 sportininkai. Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis kartu su Plungės sporto ir rekreacijos centro direktoriumi Alvydu Viršilu pasveikino visus baigiančiuosius ir įteikė jiems pažymėjimus.

 

 

IMG 5124

Plungės SRC inf.

Parašyta Ketvirtadienis, 30 gegužės 2019

Baidariu irklavimasTrakų ežeras atnešė didžiulė sėkmę Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojams

Š.m. gegužės 22-24 d. Trakuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų jaunių ir jaunimo čempionatas, kuriame dėl aukščiausių apdovanojimų sėkmingai varžėsi Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai. Sportininkai varžėsi 200m, 500m ir 1000m distancijose vienvietėmis, dvivietėmis ir keturvietėmis baidarėmis bei kanojomis. Itin sėkmingai pasirodė Greta Gadeikytė ir Ugnė Sabaliauskaitė iškovojusios po penkis aukso medalius. Jos nugalėjo 1000m ir 200m nuotoliuose irkluodamos dvivietę baidarę, o irkluodamos keturvietę drauge su Panevėžio irkluotojomis nugalėjo 200m, 500m ir 1000m distancijose. Dar tris sidabro medalius Greta pelnė irkluodama vienvietę baidarę. Mantas Jurgutis irklavęs keturvietę baidarę su Panevėžio ir Klaipėdos irkluotojais iškovojo bronzos medalį. Nuo baidarininkų neatsiliko ir kanojininkai. Tris aukso medalius laimėjo Mantas Gadeikis irkluodamas dvivietę kanoją su porininku iš Elektrėnų, o irkluodamas vienvietę kanoją iškovojo bronzą 500m nuotolyje.

Skaityti daugiau: Trakų ežeras atnešė didžiulė sėkmę Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojams

Parašyta Pirmadienis, 10 birželio 2019

šachmataiPlugiškių pergalės Gargžduose

Birželio 2 dieną Gargžduose vyko šachmatų turnyras, skirtas vaikų gynimo dienai paminėti. Varžybose dalyvavo 98 jaunieji šachmatininkai iš Kretingos, Klaipėdos, Gargždų, Jurbarko, Šilalės, Palangos, Telšių, Tauragės ir Plungės. Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo 8 auklėtiniai. Vaikai buvo suskirstyti į 2 amžiaus grupes. Dešimtmečių įskaitoje visą turnyrą pirmavusi Lietuvos čempionė Agota Kontrimaitė pralošė paskutinę partiją ir surinkusi 7 taškus iš 8 galimų liko antra. Taip pat surinkęs 7 taškus Lietuvos čempionas Karolis Kapickis berniukų įskaitoje – pirmas. Šioje grupėje taip pat gerai žaidė Aron Kuptz, Jokūbas Baumilas ir Justas Petrikas. Dvylikamečių grupėje, surinkęs 6 taškus iš 8 galimų Lietuvos čempionato prizininkas Matas Praspaliauskas iškovojo antrąją vietą. Merginų tarpe antra – Barbora Gedvilaitė, taip pat gerai žaidė ir Ugnius Žalimas.

20190602 161654

Plungės SRC inf.

šachmataiMokslo metų užbaigimo turnyras

Birželio 7 dieną Plungės VŠK „ Bokštas“ šachmatų klube vyko mokslo metų užbaigimo turnyras. Jame dalyvavo 21 Plungės sporto ir rekreacijos centro auklėtinis. Turnyras vyko šveicariška 6 ratų sistema, galėjo žaisti mokiniai gimę 2005 metais ir jaunesni. Nugalėtoju tapo Matas Praspaliauskas, surinkęs 5,5 taško. Antroji vieta atiteko Karoliui Kapickiui, surinkusiam 5 taškus, trečias – Ugnius Žalimas su 4,5 taško. Mergaičių įskaitoje nugalėjo Agota Kontrimaitė. Ji surinko 4 taškus. Turnyro dalyviai buvo apdovanoti ir atskirose amžiaus grupėse. Kiekvienas žaidėjas gavo prizą - dovanėlę. Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais. Šachmatų klubo vardu dėkojame Juliaus mamai Daivai Žinei, kuri parėmė turnyrą ir pakėlė vaikams nuotaiką.

Skaityti daugiau: Plugiškių pergalės Gargžduose

Parašyta Ketvirtadienis, 30 gegužės 2019

šachmataiJaunųjų šachmatininkų pergalės Baltarusijoje

Gegužės 25 – 27 dienomis Gardino mieste, Baltarusijoje vyko devynioliktasis tarptautinis šachmatų turnyras, skirtas šachmatininko I. M. Dabkaus atminimui. Plungę atstovavo sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai Karolis Kapickis ir Agota Kontrimaitė. Turnyre dalyvavo 64 dvylikamečiai šachmatininkai iš Baltarusijos, Lietuvos ir Švedijos. Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog dešimtmečių įskaitoje aukso spalvos medaliais pasidabino abu šachmatininkai. Malonu, jog buvęs Lietuvos berniukų čempionas Karolis Kapickis ir esama mergaičių čempionė Agota Kontrimaitė aukso medalius gali laimėti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir dovanomis, o Karolis gavo ir piniginį prizą.

Plungės SRC inf.

Geriausio Plungės šachmatininko atminimo turnyras

Gegužės 25 dieną Plungės visuomeniniame šachmatų klube „Bokštas“ vyko tarptautinio sporto meistro Vitalijaus Majorovo atminimo turnyras. Jame dalyvavo 21 įvairaus amžiaus šachmatininkas. Varžybos vyko šveicariška sistema devyniais ratais. Kiekvienam dalyviui buvo skiriama po 3 minutes ir už kiekvieną padarytą ėjimą pridedama po 2 sekundes. Surinkęs 8 taškus iš 9 galimų, nugalėtoju tapo Rolandas Mačiuitis, pustaškiu nuo tėčio atsilikęs Rolando sūnus Ignas džiaugėsi sidabro spalvos apdovanojimais. Po 7 taškus surinko broliai Ernestas ir Edvinas Kurmiai. Dėka geresnių papildomų rodiklių Ernestas liko trečias. Senjorų įskaitoje nugalėtoju tapo Algimantas Skierus, jaunučių - Matas Praspaliauskas, vaikų - Aron Kuptz.

 

20190525 132325 Kopija

 

20190525 132407 Kopija

iš kairės į dešinę: R. Mačiuitis, I. Mačiuitis ir Er.Kurmis

Plungės SRC inf.

Parašyta Trečiadienis, 05 birželio 2019

megeju zaidynes mazas logoStartavo penktasis Plungės rajono mėgėjų sporto žaidynių sezonas

Birželio 1 d. Babrungo seniūnijoje vyko Plungės rajono bendruomenių sąskrydis, kuriame startavo penktasis Plungės rajono mėgėjų sporto žaidynių sezonas. Šiais metais Plungės rajono mėgėjų sporto žaidynėse dalyvavo 9 komandos, kurios varžėsi šiose varžybose: šaškių, smiginio, svarsčio kilnojimo ir rankų lenkimo. Geriausiai pasirodė Žemaičių Kalvarijos seniūnijos komanda surinkusi 44 taškus. Sekantis žaidynių etapas planuojamas rugsėjo mėnesį.

61995985 1397067103767135 2728735170034139136 n

Plungės SRC inf.

 

 

pazymejimu iteikimo svente

 

Parašyta Antradienis, 28 gegužės 2019

krepšinisBronzinis turnyras švedijoje

2019 m. gegužės 24-26 dienomis Švedijos sostinėje Stokholme vyko tarptautinis turnyras "Lampe Challenge". Turnyras vyko 15 kartą, jame buvo sužaista 250 varžybų penkiolikoje skirtingų salių. Šiais metais kvietimą dalyvauti šiame turnyre gavo Plungės SRC merginų gim.2005 m. trenerė Edita Lapienė ir vaikinų gim. 2007 metų komandos, treneris Virgilijus Lapis. Merginos savo amžiaus pogrupyje užėmė 2 vietą, nugalėjusios Viby Basket 44-25 ir WB-Pantteri 45-50, tačiau teko pripažinti Jūrmalos komandos pranašumą 68-37. Taigi dėl trečios vietos žaidė su kitame pogrupyje 2 vietą užėmusia Espoo Basket Team EBT ir nugalėjusios ją 44-49 užėmė 3 vietą . Vaikinai A pogrupyje taip pat užėmė 2 vietą, nugalėjo Švedų komandą Hammarby Basket Green 27-39, Djursholm Indian 46-21, bet nusileido BJBS Riga/DSN 52-29. Dėl trečiosios vietos susitiko su Malbas komanda ir nugalėję ją 57-30 pasipuošė bronzos medaliais, kurių nenusiėmė iki grįžimo namo... Abiejų komandų žaidėjai grįžo laimingi, su naujom patirtim ir įspūdžiais. Stokholmas gražus miestas, o Frederika Bremergymnasiet gimnazija, kurioje gyveno vaikai, viena moderniausių ir gražiausiu Švedijoje , o kelionė keltu daugeliui paliks gerų ir nepatirtų pojūčių. Ačiū tėveliams ir komandoms garsinančioms Plungės miesto vardą!

IMG 6b2c4197277b0518b355cc52638fbd30 V Kopija

Skaityti daugiau: Bronzinis turnyras švedijoje