Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Antradienis, 09 balandžio 2019

krepšinisPijus Stonkus nugalėtojas

2019 m. kovo 22-24 d. Rygoje (Latvija) vyko tradicinės 49-osios Baltijos kurčiųjų moksleivių žaidynės, kuriose varžėsi Lietuvos, Latvijos ir Estijos klausos negalią turintys moksleiviai. Žaidynės Lietuvoje vyksta kas trejus metus ir buvo įtrauktos į Lietuvos kurčiųjų sporto komiteto tarptautinių renginių metinį planą. Pijus Stonkus kartu su Lietuvos kurčiųjų moksleivių rinktine tapo žaidynių nugalėtoju. Pijus perspektyvus ir daug jėgų treniruotėse atiduodantis klausos negalią turintis krepšininkas. 2019 m. birželio 27 – liepos 6 d. Liubline (Lenkija) vyks 5-asis pasaulio kurčiųjų vyrų krepšinio čempionatas, kuriame dalyvaus ir Lietuvos kurčiųjų vyrų krepšinio rinktinės. Pijus yra įtrauktas į Lietuvos kurčiųjų vyrų krepšinio rinktinės narių sąrašą. Sėkmės dalyvaujant ir linkime pergalių !!!

Skaityti daugiau: Pijus Stonkus nugalėtojas

Parašyta Antradienis, 02 balandžio 2019

mkl finalas U13

3

 

 

Parašyta Trečiadienis, 03 balandžio 2019

Logo psrc min

Pagerbti sporto veteranai ir kiti nusipelnę sportui asmenys

2019 m. kovo 28 d. Kūno kultūros ir sporto departamente buvo pagerbti ir apdovanoti sporto veteranai ir kiti nusipelnę sportui asmenys.PADĖKOS MEDALIU „GRATITUDO“ apdovanotas SRC treneris Eugenijus Jurgutis – už lengvosios atletikos sporto plėtotę ir 60 metų jubiliejaus proga.

 

1598 a8d3dd889ab73d86054efa13b2a9fb42

Lengvosios atletikos treneris E. Jurgutis ir Kūno kultūros ir sporto departamento direktorė

Plungės SRC inf.

 

PLAKATAS Kopija

 

 

 

Darzelinuku olimpiada 2019

Parašyta Trečiadienis, 20 kovo 2019

mkl lidl logo''Aukime kartu''projektas - Plungėje

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) projektas „Aukime kartu“ yra skirtas Lietuvos jaunosioms krepšininkėms iki keturiolikos metų. Tris dienas mergaitės iš visos Lietuvos dirba treniruočių stovykloje ir tobulina savo įgūdžius. Kovo 15-17 dienomis šis projektas vyko Plungėje su Plungės SRC U-14 komanda vadovaujama Editos Lapiene ir 12 gabiausių krepšininkių iš Kauno, Vilniaus, Panevėžio ir Klaipėdos komandų. Lietuvos krepšinio federacija iš viso organizuoja tris stovyklas Moksleivių krepšinio lygos komandų aikštelėse. Po jų vyksta mergaičių finalinis ketvertas ir organizuojama stovykla geriausiai pasirodžiusioms krepšininkėms.

Jos metu būna atrinkta 12 žaidėjų, kurios atstovauja savo šalį tarptautiniame turnyre. Šis projektas išskirtinis tuo, jog jo dalyvės gyvena ne viešbutyje, bet priimančios MKL komandos krepšininkių šeimose. Kartu keliauja į treniruotes, pietauja, leidžia laisvalaikį. Tad šis savaitgalis plungiškėms buvo pilnas naujų pažinčių ir patirčių ne tik krepšinio aikštelėje bet ir leidžiant laisvalaikį.

54424842 2518829501480244 6025753354381033472 n

Plungės SRC inf.

mkl lidl logoPlungės SRC krepšininkės - Vicečempionės!

Kovo 15 - 17 d. Plungėje praūžė MKL jaunių U-18 merginų gim. 2001 ir jaunesnių krepšinio čempionato B diviziono finalo ketverto rungtynės. Plungės SRC komanda, vadovaujama trenerės Editos Lapienės ir gausiai ištikimų sirgalių palaikoma, nugalėjo Ukmergės SC komandą 70-58 ir Kauno KM "Žalgiris" IV komandą 73-48, bet apmaudžiai, tik vieno metimo kaina, turėjo pripažinti Panevėžio KKSC II- R.Sargūno SG komandos pranašumą, kovoje dėl čempionių titulo - rezultatu 62-64. Trečią vietą užėmė Kauno KM "Žalgiris IV", o ketvirtos liko Ukmergės SC krepšininkės. Sveikiname: Patriciją Biečiūtę, Rasvitą Gedeikytę, Rositą Raišuotytę, Korneliją Mineikaitę, Emiliją Rimavičiūtę, Samanta Motužytę Eveliną Razgutę, Simoną Jonušaitę, Korneliją Kisieliūtę, Kamilę Daržinskytę, Vytautę Pronskutę ir Eveliną Petrauskaitę su puikiu sezonu ir jį vainikavusiais sidabro medaliais!

IMG 9492

Plungės SRC inf.

Parašyta Antradienis, 02 balandžio 2019

6

 

mkl lidl logo

Puikus debiutas

Plungės SRC berniukų [gim.2007 metais] krepšinio komanda , vadovaujama trenerio Virgilijaus Lapio startavo MKL U-12 berniukų krepšinio čempionate "PIRMASIS IŠŠŪKIS'' ir jiems puikiai sekasi, pirmame etape plungiškiai po du kartus nugalėjo Raseinių, Gargždų, Kretingos, Palangos, Mažeikių ir pralaimėjo prieš Klaipėdos bendraamžius, užėmė 2 vietą. Antrame etape, atkrintamosiose varžybose susitiko su Vilniaus KM 2 komanda ir nugalėjo ja namuose 73-42 ir išvykoje 56-79 tai puikus visos komandos nuopelnas, nes taškus pelnė visi 12 žaidėjų ir šis rezultatas atvėrė kelią komandai į Top - 16 etapą. Jis vyks Klaipėdoje balandžio 12-14 dienomis. Linkime jiems sėkmės.

IMG 804d9422ae2a8ec092403585ad759e6c V

 

Plungės SRC inf.

Parašyta Trečiadienis, 13 kovo 2019

chess turnyras36-asis tradicinis šeimų komandų šachmatų turnyras

Kovo 10 dieną Plungės šachmatininkai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, susirinkdami į 36-ąjį tradicinį šeimų komandų turnyrą. Į varžybas susirinko 11 komandų, kurios burtų dėka buvo suskirstytos į 2 pogrupius. Šeimos komandos sudėtis – 3 artimi giminaičiai. Pirmajame pogrupyje, laimėję visus mačus, tapo turnyro favoritai ir praėjusių dviejų turnyrų nugalėtojai - Narmontų šeima, kurioje žaidė tėtis Algirdas, sūnus Raimondas ir anūkas Matas. Antrojo pogrupio nugalėtojais tapo Mačiuičių šeima, kurioje žaidė tėtis Rolandas su sūnumi Ignu ir dukra Meda. Taip pat į finalą pateko Kapickių, Tichonovų, Žalimų ir Surplių pirmoji komandos. Pažymėtina tai, kad renginyje dalyvavo Lietuvos žemės ūkio ministras Giedrius Surplys, kuris išstatė net 2 komandas. Pirmoje komandoje žaidė tėtis Giedrimantas su anūkais Benu ir Jokūbu, antroje – Giedrius su sūnumi Faustu ir dukra Elžbieta. Tarpusavio dvikovą ministras pralošęs tėčiui, suteikė jam šansą patekti į finalą. Finale vyko atkaklios ir įnirtingos kovos. Mačiuičių šeima kiek netikėtai nugalėjo Narmontus ir tapo čempionais. Antrieji liko Narmontai, trečia vieta atiteko Žalimams. Žalimų komandą sudarė tėtis Stasys, dukra Ieva ir anūkas Ugnius. Labai gerai žaidė, bet šį kartą iki medalių pritrūko Tichonovų ir Kapickių šeimoms.

Skaityti daugiau: 36-asis tradicinis šeimų komandų šachmatų turnyras