Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Antradienis, 04 gruodžio 2018

šachmataiPlungiškių šachmatininkų laimėjimai Lietuvoje ir už jos ribų

Lapkričio 24 dieną Taujėnų dvare vyko Vilkmergės šachmatų turnyras. Turnyro dalyviai buvo suskirtomi į 4 grupes pagal jų amžių. Pačioje mažiausioje amžiaus grupėje (2010 m. gimimo ir jaunesnių) dalyvavo Lietuvos čempionas M.Valančiaus pradinės mokyklos „Saulės“ skyriaus antrokas Karolis Kapickis. Varžybos vyko šveicariška sistema 7 ratais. Aštuonmečių grupėje dalyvavo ne tik stipriausi šio amžiaus šachmatininkai iš Lietuvos, bet buvo svečių ir iš kaimyninės Baltarusijos, kurie pagal savo FIDE reitingus, net lenkė kai kuriuos jaunuosius Lietuvos šachmatininkus. Iš viso turnyre dalyvavo 43 žaidėjai. Karolis Kapickis, surinkęs 6 taškus iš 7 galimų, tapo turnyro nugalėtoju. Čempionas buvo apdovanotas taure, medaliu ir diplomu. Taip pat lapkričio 24 dieną Latvijoje, Olainės mieste vyko tarptautinis šachmatų turnyras, kuriame dalyvavo A.Jucio progimnazijos trečiokė Agota Kontrimaitė ir „Ryto“ pagrindinės mokyklos septintokas Jonas Kupetis. Turnyro dalyviai buvo suskirstyti į 3 grupes pagal jų žaidimo lygį. Varžybos vyko šveicariška sistema, 8 ratais. Stipriausiame turnyre, kuriame žaidė 41 dalyvis, Plungei atstovavo Agota. Ji surinko 4 taškus iš 8 galimų ir paliko turnyrinės lentelės viduryje, tai labai aukštas jaunosios šachmatininkės pasiekimas turint omeny tai, jog dalyviai buvo įvairaus amžiaus.
Maloniai nustebino Jonas Kupetis. Jis išvažiavo pirmą kartą į varžybas užsienyje ir dalyvavęs C grupėje tapo nugalėtoju! Jonas laimėjo 7 partijas iš 8 galimų. Šiame turnyre taip pat dalyvavo 41 dalyvis. Nugalėtojas buvo apdovanotas taure, medaliu, diplomu ir prizu - dovana.

Skaityti daugiau: Plungiškių šachmatininkų laimėjimai Lietuvoje ir už jos ribų

Parašyta Trečiadienis, 28 lapkričio 2018

mkl lidl logoPlungės SRC krepšininkių iškovota puiki pergalė

Plungės SRC mergaičių krepšinio komanda vadovaujama trenerės Editos Lapienės žaidžia MKL U-14 krepšinio čempionate A divizione. Sekmadienį plungiškės žaidė su Vilniaus KM 1 komanda ir iškovojo puikią pergalę 55-52. Rezultatyviausiai rungtynėse žaidė Vytautė Pronckutė 20 taškų, 28 atkovoti kamuoliai ir 6 perimti kamuoliai. Kamilė Daržinskytė ir Danielė Paunksnytė po 10 taškų.

Evelina Petrauskytė atkovojo 11 kamuolių ir perėmė 3 kamuolius , Gabija Tilvikaitė 8 atkovoti kamuoliai, 7 pelnyti taškai ir Adrija Donauskaitė 7 atkovoti kamuoliai. Prie pergalės gera gynyba prisidėjo Gabija Burneikaitė. Plungiškės su 2 pergalėm ir 3 pralaimėjimais užima 5 vietą, Gruodžio 9 d. mergaičių laukia rungtynės Marijampolėje, linkim joms tikėti savo jėgomis ir taiklių metimų.

U14 Lapienes sumaznta

 

MKL rezultatų apžvalga lapkr

Plungės SRC inf.

Parašyta Ketvirtadienis, 29 lapkričio 2018

Logo JPGPlungės SRC krepšininkai Varšuvoje I etape užėmė 4 vietą

Šių metų lapkričio 22-25 dienomis Varšuvoje prasidėjo EYBL (Europos jaunimo krepšinio lygos) varžybos. Jose dalyvavo Plungės SRC-“Plungės lagūna” (gim. 2005 m. ir jaunesni) vaikinų komanda. Eurolygoje iš viso dalyvauja 32 valstybių komandos. Varšuvoje susitiko 2 pogrupių 8 komandos ( BC Žalgiris, BC Runa, SKM Riteriai, BS Plungė EBC Rostokas, MUKS Hutnik, BK SNAKES, BS Spars) ir visi žaidė po 5 rungtynes per 3 dienas.

Plungiškių rezultatai:

25-11-2018 09:50 at A4 - SKM Riteriai 60:50
24-11-2018 15:40 vs D1 - BS Spars 74:32
24-11-2018 09:00 at D2 - BC Runa 49:54
23-11-2018 19:20 vs D3 - MUKS Hutnik 85:47
23-11-2018 13:20 at D4 - BC Žalgiris 42:48

Skaityti daugiau: Plungės SRC krepšininkai Varšuvoje I etape užėmė 4 vietą

Parašyta Penktadienis, 23 lapkričio 2018

sunkioji atlTradicinės sunkiaatlečių varžybos

Plungėje, Akademiko Adolfo Jucio progimnazijoje, vyko mūsų rajono atviros sunkiosios atletikos bei štangos spaudimo varžybos. Jose išmėgino jėgas net trys dešimtys atletų, nudžiuginusių visa puokšte svarių rezultatų. Šįkart šiose varžybose, rengiamose kasmet, su štanga galynėjosi devynios merginos, jos rungėsi dvejose grupėse. Svorio iki 55 kilogramų kategorijoje pirmąją vietą užėmė Gintautė Plaipaitė, antrąją - Emilija Banytė. Tarp sportininkių, sveriančių virš 55 kilogramų, nugalėjo daugkartinė Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionatų medalininkė Rosita Krikotina. Tokiais pat solidžiais iškovojimais jau pasižymėjusi Eglė Gedrimaitė buvo antroji, o Gabija Beniušytė - trečioji. Įdomu, kad aukščiau minėtosios Emilija ir Gabija yra pasiryžusios pratęsti savo šeimų gražias sportines tradicijas.

Skaityti daugiau: Tradicinės sunkiaatlečių varžybos

Parašyta Ketvirtadienis, 29 lapkričio 2018

mkl lidl logoPlungės SRC krepšininkės iš Biržų grįžo su pergale

Plungės SRC merginų krepšinio komanda, vadovaujama trenerės Editos Lapienės dalyvauja MKL U-18 krepšinio čempionate B divizione. Vakar plungiškės iš Biržų grįžo su pergale 49- 88. Varžybų pradžia lengvos kovos nežadėjo, bet taiklių metimų serija palaužė biržietes. Rezultatyviausiai žaidė Rasvita Gedeikytė 26 taškus iš jų 6 tritaškiai , Samanta Motužytė 17, Evelina Razgutė 16, Kornelija Mineikaitė 11, Patricija Biečiūtė ,Rosita Raišuotytė ir Emilija Rimavičiūtė po 6 taškus.

Skaityti daugiau: Plungės SRC krepšininkės iš Biržų grįžo su pergale

Parašyta Trečiadienis, 21 lapkričio 2018

chess turnyrasSu pergalėmis iš Gargždų

Lapkričio 18 dieną (sekmadienį) Gargžduose vyko šachmatų varžybos, skirtos Gargždų 765 – ioms metinėms paminėti. Varžybose dalyvavo 114 įvairaus amžiaus šachmatininkų iš Marojampolės, Klaipėdos, Šiaulių, Telšių, Tauragės, Kretingos ir kitų Lietuvos miestų.Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo penki auklėtiniai: Senamiesčio mokyklos devintokas Ignas Mačiuitis, „Saulės“ gimnazijos moksleiviai Ernestas ir Edvinas Kurmiai, A. Jucio progimnazijos penktokas Ugnius Žalimas ir „Babrungo“ pagrindinės mokyklos penktokas Matas Praspaliauskas.

Skaityti daugiau: Su pergalėmis iš Gargždų