Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Antradienis, 25 rugsėjo 2018

Glikmanui

Plungės SRC inf.

Parašyta Antradienis, 21 rugpjūčio 2018

Skelbiamas konkursas Plungės SRC direktoriaus pavaduotojo pareigoms eiti

Reikalavimai pretendentams į direktoriaus pavaduotojo pareigas:

1. Aukštasis kūno kultūros išsilavinimas.
2. Darbo patirtis.
3. Gebėjimas dirbti kompiuteriu.
4. Užsienio kalbos mokėjimas (privalumas).
5. Bendros žinios, kurių reikia pareigoms eiti: raštvedybos instrukcijų, švietimo standartų ir sportą reglamentuojančių teisės aktų. 

Skaityti daugiau: Skelbiamas konkursas Plungės SRC direktoriaus pavaduotojo pareigoms eiti

Parašyta Ketvirtadienis, 20 rugsėjo 2018

Kviečiame i tinklinio treniruotes

 

Ignui 4 ant lapo 1 Kopija

 

kvieciame i krepsinio treniruotes

 Plungės SRC inf.

Parašyta Ketvirtadienis, 09 rugpjūčio 2018

Baidariu irklavimasPlungiškiai parvežė aukso medalius

Š.m. rugpjūčio 3 d. Šiauliuose, Talkšos ežere vyko Lietuvos vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Čempionate itin sėkmingai pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro jaunieji irkluotojai. Du aukso medalius pelnė Greta Gadeikytė irklavusi vienvietę baidarę 200m nuotolyje ir dvivietę 500m nuotolyje kartu su Ugne Sabaliauskaite. Nuo mergaičių neatsiliko ir kanojininkai- aukso medalius savo amžiaus grupėse iškovojo Mantas Skarulskis ir Lukas Gudijus, o susėdę į dvivietę kanoją 500m nuotolyje laimėjo sidabro medalius. Rugpjūčio 4-5 d. toje pačioje trasoje vyko Lietuvos jaunučių žaidynių finalinės baidarių kanojų irklavimo varžybos. Du aukso medalius iškovojo Greta Gaidekytė ir Ugnė Sabaliauskaitė irkluodamos dvivietę baidarę 200m ir 500m nuotoliuose. Irkluodama vienvietę baidarę 500m nuotolyje Greta pelnė sidabro medalį. Sidabro medalį iškovojo Mantas Jurgutis irkluodamas vienvietę baidarę 1000m distancijoje. Puikiai žaidynėse pasirodė ir kanojininkai. Žaidynių nugalėtojais tapo Mantas Skarulskis ir Lukas Gudijus irklavę dvivietę kanoją 200m nuotolyje, o 1000m nuotolyje jie iškovojo sidabrą. Vienviete kanoja startavęs Edvinas Šakinis iškovojo 2 medalius- sidabrą 200m nuotolyje bei bronzą 1000m nuotolyje. Susėdę į keturvietę kanoją Mantas Skarulskis, Edvinas Šakinis, Lukas Gudijus ir Laimonas Tiškus iškovojo sidabro medalius 500m distancijoje. Viso irkluotojai pelnė 3 aukso, 5 sidabro ir 1 bronzos medalius. Šiuos sportininkus treniruoja Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas. Sveikiname!!!

 
P1010917
 
Plungės SRC inf.
Parašyta Penktadienis, 24 rugpjūčio 2018

Baidariu irklavimasMantas Gadeikis nugalėtojas

Rugpjūčio 11-12 d. Trakuose vyko pirmoji Tarptautinė baidarių ir kanojų irklavimo regata „Baltic cup“, kurioje varžėsi irkluotojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos ir Lenkijos. Plungiškis Mantas Gadeikis tapo šių varžybų nugalėtoju jaunių grupėje irkluodamas 1000 m. dvivietę kanoją su porininku iš Elektrėnų. Tą patį nuotolį vienviete kanoja Mantas įveikė antras. Bronzos medalį iškovojo Mantas Jurgutis irklavęs 500 m. jaunių keturvietės baidarės įguloje.

Skaityti daugiau: Mantas Gadeikis nugalėtojas

Parašyta Antradienis, 24 liepos 2018

500px ChessSet38 – asis tarptautinis šachmatų turnyras „Plungė 2018“

Liepos 16 dieną Platelių gimnazijos patalpose prasidėjo tradicinis 38 – asis tarptautinis šachmatų turnyras „Plungė‘2018“.Šiemet varžybos vykdomos dviejuose turnyruose: A ir B. A turnyre dalyvauja 38 šachmatininkai. Tai dalyviai, kurių tarptautinis FIDE reitingas 1700 ir didesnis.B turnyre varžosi dalyviai su žemesniu reitingu, kurių yra 35.

Skaityti daugiau: 38 – asis tarptautinis šachmatų turnyras „Plungė 2018“