Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Ketvirtadienis, 10 liepos 2014

kanojosPlungės irkluotojai iš Šiaulių grižo su medaliais
Liepos 5-6 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos moksleivių baidarių-kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvavo Edmundo Gelčinsko treniruojami Plungės sporto ir rekreacijos centro sportininkai.

Skaityti daugiau: Plungės irkluotojai iš Šiaulių grižo su medaliais

Parašyta Ketvirtadienis, 26 birželio 2014

Logo psrc minNeformaliojo vaikų švietimo pažymėjimų įteikimas

Birželio 21 d. Plungės miesto šventės metu vyko Plungės sporto ir rekreacijos centro sportininkų-absolventų Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimų įteikimas. Šiemet Plungės SRC baigia pirmoji laida - 23 absolventai. Absolventus sveikino Plungės rajono Meras Albinas Klimas, Plungės sporto ir rekreacijos centro direktorius Alvydas Viršilas ir pavaduotoja Neda Martinkienė.

Skaityti daugiau: Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimų įteikimas

Parašyta Ketvirtadienis, 26 birželio 2014

SachmTarptautinis šachmatų festivalis "Baltijos taurė 2014"

Birželio 16-21 dienomis Palangoje vyko XI tarptautinis šachmatų festivalis „Baltijos taurė 2014". Varžybose dalyvavo 339 įvairaus amžiaus šachmatininkai, iš Rusijos, Estijos, Latvijos, Baltarusijos, Švedijos, Suomijos, Danijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Japonijos ir Lietuvos. Plungės Sporto ir rekreacijos centrui atstovavo 14 auklėtinių.

Skaityti daugiau: Tarptautinis šachmatų festivalis "Baltijos taurė 2014"

Parašyta Trečiadienis, 25 birželio 2014

 Logo psrc minGatvės krepšinio 3x3 varžybų rezultatai

Birželio 21-22 d. vyko Plungės miesto šventė, kurios metu buvo organizuojamos krepšinio varžybos 3v3. Šiose varžybose dalyvavo 23 komandos, kurios pagal dalyvių amžių buvo suskirstytos į grupes. Varžybas organizavo Plungės sporto ir rekreacijos centras.

Skaityti daugiau: Krepšinio varžybų 3v3 rezultatai

Parašyta Ketvirtadienis, 26 birželio 2014

SachmSimultanas su Latvijos tarptautiniu šachmatų meistru Olegu Krivonosovu

Plungės miesto šventės metu visuomeniniame šachmatų klube ,,Bokštas" vyko simultanas su Latvijos tarptautiniu šachmatų meistru Olegu Krivonosovu.
Susirinko 22 žaidėjai. Simultanas vyko beveik keturias valandas. Po inirtingų kovų lygiasias pavyko pasiekti tik dviems plungiškiams, tai Gyčiui Vaičekauskui ir Andriui Ogialai. Visiems kitiems šachmatininkams teko pasitenkinti pralaimėjimu.

Skaityti daugiau: Simultanas su Latvijos tarptautiniu šachmatų meistru Olegu Krivonosovu

Parašyta Antradienis, 17 birželio 2014

RespectBalticum Logo Projekto „Sportas – kelias į toleranciją ir pagarbą" partnerių susitikimas Roskildėje

projekto logotipai 

Jau antrus metus tęsiasi turiningas Plungės sporto ir rekreacijos centro, Gdansko sporto ir rekreacijos centro (Lenkijos Respublika) ir Roskildės verslo koledžo (Danijos Karalystė) bendradarbiavimas, įgyvendinant projektą „Sportas – kelias į toleranciją ir pagarbą" („Sport as a common path for tolerance and respect (RESPECT BALTICUM)"), parengtą pagal 2007-2013 metų Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programą.

Skaityti daugiau: Projekto „Sportas – kelias į toleranciją ir pagarbą" partnerių susitikimas Roskildėje