Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Penktadienis, 10 sausio 2014

Futbolo pirmenybiu logoFinalinės Telšių apskrities salės futbolo varžybos

Sausio 11 d. (šeštadienį), "Žirgyno" sporto salėje vyks finalinės Telšių apskrities salės futbolo varžybos, kuriose dalyvaus 6 komandos: Plungės "Žiogai", Plungės "Krateris", Rietavo "Rietuva", Telšių "Svajoklis", Telšių "Ryškėnai" ir Mažeikių "Olimpo SC".

Skaityti daugiau - Finalinės Telšių apskrities salės futbolo varžybos

Parašyta Penktadienis, 03 sausio 2014

judoKalėdinis dziudo turnyras Plungėje

Gruodžio 21 dieną Plungėje vyko Kalėdinės dziudo vaikų, jaunučių ir jaunių pirmenybės. Dalyvavo imtynininkai iš Klaipėdos, Šilutės, Telšių, Šiaulių, Skuodo, Panevėžio, Elektrėnų, Biržų bei Plungės iš viso 282 dziudo imtynininkai. Plungės sporto ir rekreacijos centro ir Plungės dziudo klubo sportininkai pasirodė labai gerai.

Skaityti daugiau: Kalėdinis dziudo turnyras

Parašyta Antradienis, 07 sausio 2014

krepsinio pirmenybiu logoPlungės rajono krepšinio pirmenybėse pirmauja Šateikių „Žalmedis"

Baigiasi pirmasis krepšinio pirmenybių ratas, po kurio aiškėja stipriausios pirmenybių komandos. Tarp aštuonių pirmenybėse dalyvaujančių komandų šiuo metu pirmauja Šateikių „Žalmedis", kuris per septynerias rungtynes yra iškovojęs šešias pergales ir patyręs tik vieną pralaimėjimą.

Skaityti daugiau: Krepšinio pirmenybės I ratas

Parašyta Penktadienis, 03 sausio 2014

futbolasPlungės futbolo legendai 83-eji metai

„Lietuvos futbolininkas ir treneris, Plungės futbolo legenda", - taip trumpai apibūdinamas Antanas Jadziauskas daugelyje rašytinių informacijos šaltinių.
Gimė 1930 m. sausio 2 d. Plungėje, ūkininkų šeimoje. Dar mokydamasis Plungės gimnazijoje, įsitraukė į aktyvią sportinę veiklą: bėgiojo, žaidė tinklinį, krepšinį, futbolą, atstovavo gimnazijos krepšinio komandai. 1949 m., baigęs gimnaziją, pasirinko studijas Kūno kultūros institute. Studijų pradžioje žaidė futbolo komandoje „Raudonasis spalis", paskutiniuosius dvejus studijų metus - „Inkare".

Skaityti daugiau: Antanui Jadziauskui 83-eji metai

Parašyta Antradienis, 07 sausio 2014

krepsinisPlungės SRC mergaičių (gim. 2000-2001m.) komanda pateko į antrą etapą

Plungės SRC mergaičių (gim. 2000-2001m.) krepšininkių komanda vadovaujama trenerės Editos Lapienės dalyvauja, MKL vaikų mergaičių krepšinio čempionate "MANIJA". Jos pirmame etape sužaidė aštuonias varžybas su Palangos, Telšių, Klaipėdos ir Tauragės bendraamžėmis.

Skaityti daugiau: Plungės SRC mergaičių (gim. 2000-2001m.) komanda pateko į antrą etapą

Parašyta Pirmadienis, 30 gruodžio 2013

Logo psrc minBaigėsi rajono teniso pirmenybės

Lapkričio ir gruodžio mėnesiais vyko rajono teniso pirmenybės, kuriose dalyvavo 16 žaidėjų. Visi dalyviai buvo suskirstyti į keturias grupes po keturis žaidėjus. Pirmą ir antrą vietas užėmusieji toliau kovojo dėl 1-8 vietų, žemesnes vietas užėmę sportininkai - dėl 9-16 vietų.

Skaityti daugiau: Baigėsi rajono teniso pirmenybės