Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Trečiadienis, 13 lapkričio 2013

krepsinisPergalė vaikų "C" mergaičių (2000/01 m. gim.) krepšinio čempionate "Manija"

Plungės SRC-2000/01 m. gim. mergaičių krepšinio komanda, kuriai vadovauja trenerė Edita Lapienė, iškovojo pergalę prieš Palangos SC. Rungtynės laimėtos rezultatu 76:28.

Skaityti daugiau: VAIKŲ "C" MERGAIČIŲ KREPŠINIO ČEMPIONATAS "MANIJA" , GIM. 2000/2001 M.

Parašyta Pirmadienis, 11 lapkričio 2013

table tennis„Žemaite-1" – debiutantai kol kas be pralaimėjimų

Kovas Lietuvos komandiniame stalo teniso čempionate tęsia Plungės stalo teniso klubo Žemaite komandos. Sėkmingai II-oje lygoje debiutavę „Žemaite-1" ir antrame ture gerokai nustebino varžovus bei pratęsė pergalių seriją. Prie dviejų pergalių pasiektų pirmame ture prieš Kretingos ir Salantų komandas „Žemaite-1" pridėjo dar tris svečiuodamiesi Joniškyje. Čia rungtyniauta su vietos „Šiaurės vartų", Šiaulių „Brokmidos-1" ir Tauragės „LC Fortūnos" komandomis.

Skaityti daugiau: "Žemaite-1"

Parašyta Trečiadienis, 13 lapkričio 2013

fifa-logo NEWPirmadienį FIFA paskelbė pretendentus į gražiausio 2013 metų įvarčio apdovanojimą

Prasidėjo oficialus balsavimas už gražiausią metų įvartį. FIFA komiteto nariai ir ekspertai atrinko 10 įvarčių pretenduojančių į FIFA Puskas Award apdovanojimą. Dabar tavo eilė balsuoti. Atiduok balsą už tau labiausiai patikusį įvartį. Balsavimas vyks iki gruodžio 9 d. Atmink, kad gali balsuoti tik kartą už labiausiai patikusį įvartį.

Skaityti daugiau: Gražiausio įvarčio rinkimai

Parašyta Pirmadienis, 11 lapkričio 2013

chess turnyrasJauniausiųjų šachmatininkų turnyras "Rudenėlį palydint..."

Lapkričio 7 dieną (ketvirtadienį) šachmatų klube ,,Bokštas" vyko pačių jauniausiųjų šachmatininkų turnyras ,,Rudenėlį palydint..." Jame dalyvavo 12 Sporto ir rekreacijos centro auiklėtinių. Vaikai žaidė šveicariška sistema, 6 ratus.

Skaityti daugiau: Rudenėlį palydint

Parašyta Pirmadienis, 11 lapkričio 2013

zmkl logoPlungės SRC 2003 krepšinio komandos pergalė

Plungės sporto ir rekreacijos centro 2003 m. gimimo krepšinio komanda, kurią treniruoja Genadijus Glikmanas, iškovojo pergalę Žemaitijos vaikų krepšinio lygoje. Plungiškiai įveikė Gargždų SM jaunuosius krepšininkus rezultatu 66:47. 

Skaityti daugiau: Plunge SRC 2003 pergalė prieš Gargždų SM

Parašyta Šeštadienis, 09 lapkričio 2013

zemaitijos ledasPlungės ledo ritulio klubų nesėkmės "Žemaitijos ledas" čempionate

Penktadienio vakare buvo atidarytas ledo ritulio sezonas Mažeikių ledo arenoje, kur šeimininkai Mažeikių "Smūgis" priėmė Plungės LRK. Mažeikiai pirmoms savo rungtynėms savo mieste išstatė maksimaliai galingą sudėtį, į ką svečiai atsakė tik dviem penketais (ketvertais).

Skaityti daugiau: Plungės LRK nesėkmė Mažeikiuose