Free Joomla Template by Discount Justhost
Parašyta Trečiadienis, 20 kovo 2019

mkl lidl logo''Aukime kartu''projektas - Plungėje

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) projektas „Aukime kartu“ yra skirtas Lietuvos jaunosioms krepšininkėms iki keturiolikos metų. Tris dienas mergaitės iš visos Lietuvos dirba treniruočių stovykloje ir tobulina savo įgūdžius. Kovo 15-17 dienomis šis projektas vyko Plungėje su Plungės SRC U-14 komanda vadovaujama Editos Lapiene ir 12 gabiausių krepšininkių iš Kauno, Vilniaus, Panevėžio ir Klaipėdos komandų. Lietuvos krepšinio federacija iš viso organizuoja tris stovyklas Moksleivių krepšinio lygos komandų aikštelėse. Po jų vyksta mergaičių finalinis ketvertas ir organizuojama stovykla geriausiai pasirodžiusioms krepšininkėms.

Jos metu būna atrinkta 12 žaidėjų, kurios atstovauja savo šalį tarptautiniame turnyre. Šis projektas išskirtinis tuo, jog jo dalyvės gyvena ne viešbutyje, bet priimančios MKL komandos krepšininkių šeimose. Kartu keliauja į treniruotes, pietauja, leidžia laisvalaikį. Tad šis savaitgalis plungiškėms buvo pilnas naujų pažinčių ir patirčių ne tik krepšinio aikštelėje bet ir leidžiant laisvalaikį.

54424842 2518829501480244 6025753354381033472 n

Plungės SRC inf.

mkl lidl logoPlungės SRC krepšininkės - Vicečempionės!

Kovo 15 - 17 d. Plungėje praūžė MKL jaunių U-18 merginų gim. 2001 ir jaunesnių krepšinio čempionato B diviziono finalo ketverto rungtynės. Plungės SRC komanda, vadovaujama trenerės Editos Lapienės ir gausiai ištikimų sirgalių palaikoma, nugalėjo Ukmergės SC komandą 70-58 ir Kauno KM "Žalgiris" IV komandą 73-48, bet apmaudžiai, tik vieno metimo kaina, turėjo pripažinti Panevėžio KKSC II- R.Sargūno SG komandos pranašumą, kovoje dėl čempionių titulo - rezultatu 62-64. Trečią vietą užėmė Kauno KM "Žalgiris IV", o ketvirtos liko Ukmergės SC krepšininkės. Sveikiname: Patriciją Biečiūtę, Rasvitą Gedeikytę, Rositą Raišuotytę, Korneliją Mineikaitę, Emiliją Rimavičiūtę, Samanta Motužytę Eveliną Razgutę, Simoną Jonušaitę, Korneliją Kisieliūtę, Kamilę Daržinskytę, Vytautę Pronskutę ir Eveliną Petrauskaitę su puikiu sezonu ir jį vainikavusiais sidabro medaliais!

IMG 9492

Plungės SRC inf.