Free Joomla Template by Discount Justhost
Parašyta Ketvirtadienis, 30 gegužės 2019

šachmataiJaunųjų šachmatininkų pergalės Baltarusijoje

Gegužės 25 – 27 dienomis Gardino mieste, Baltarusijoje vyko devynioliktasis tarptautinis šachmatų turnyras, skirtas šachmatininko I. M. Dabkaus atminimui. Plungę atstovavo sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai Karolis Kapickis ir Agota Kontrimaitė. Turnyre dalyvavo 64 dvylikamečiai šachmatininkai iš Baltarusijos, Lietuvos ir Švedijos. Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog dešimtmečių įskaitoje aukso spalvos medaliais pasidabino abu šachmatininkai. Malonu, jog buvęs Lietuvos berniukų čempionas Karolis Kapickis ir esama mergaičių čempionė Agota Kontrimaitė aukso medalius gali laimėti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir dovanomis, o Karolis gavo ir piniginį prizą.

Plungės SRC inf.

Geriausio Plungės šachmatininko atminimo turnyras

Gegužės 25 dieną Plungės visuomeniniame šachmatų klube „Bokštas“ vyko tarptautinio sporto meistro Vitalijaus Majorovo atminimo turnyras. Jame dalyvavo 21 įvairaus amžiaus šachmatininkas. Varžybos vyko šveicariška sistema devyniais ratais. Kiekvienam dalyviui buvo skiriama po 3 minutes ir už kiekvieną padarytą ėjimą pridedama po 2 sekundes. Surinkęs 8 taškus iš 9 galimų, nugalėtoju tapo Rolandas Mačiuitis, pustaškiu nuo tėčio atsilikęs Rolando sūnus Ignas džiaugėsi sidabro spalvos apdovanojimais. Po 7 taškus surinko broliai Ernestas ir Edvinas Kurmiai. Dėka geresnių papildomų rodiklių Ernestas liko trečias. Senjorų įskaitoje nugalėtoju tapo Algimantas Skierus, jaunučių - Matas Praspaliauskas, vaikų - Aron Kuptz.