Free Joomla Template by Discount Justhost
Parašyta Sekmadienis, 20 spalio 2013

table tennisSėkmingas „Žemaite" komandų startas Lietuvos stalo teniso čempionate

2013 spalio 13 d. kovas Lietuvos komandiniame čempionate pradėjo Plungės stalo teniso klubo Žemaite komandos. Sėkmingai II-oje lygoje debiutavo „Žemaite-1". Lygos naujokai šiek tiek nustebino varžovus ir leido jiems suprasti, kad neplanuoja grįžti į žemesnę lygą. Pirmo turo kovos vyko Salantuose. 

Be „Žemaite-1" čia rungtyniavo Salantų „Imbarė", Kretingos „Sala". Plungiškiai Deividas Razgus, Žydrūnas Vaitkevičius ir Nerijus Slavinskas įveikė abi varžovų komandas, „Sala" įveikta 4-2, „Imbarė" 4-1. Kitas turas lapkričio 2 d. vyks Joniškyje. Mūsiškių varžovai bus Joniškio „Šiaurės vartai", Šiaulių „Brokmida-1", Tauragės LC „Fortūna".

  DSCN2086       

IV-os lygos kovas abi Plungės komandos pradėjo namuose. Namų sienos buvo sėkmingesnės "Žemaite-3" komandai. Įveikta „Kretingos santechnika" ir „Žemaite-2" komandos vienodu 4-0 rezultatu. „Žemaite-2" taip pat neliko be pergalės, rezultatu 4-1 nugalėjo Kretingos komandą. Turas baigėsi be staigmenų. Dar prieš varžybas buvo žinoma, kad trečioji klubo „Žemaite" komanda stipresnė nei antroji. „Žemaite-3" ir pernai jau rungtyniavo IV lygoje, tuo tarpu „Žemaite-2" pernai varžėsi su silpnesniais varžovais V-oje lygoje. Visgi sportas tuo ir įdomus, kad ne visada laimi stipresni. Štai ir šiame mūsų miesto komandų „derbyje' užsimezgė intriga ir kova vyko ypatingai įtemptai. Rungtynių metu nesijautė, kad viena komanda būtų žymiai pranašesnė. Trys iš keturių susitikimų baigėsi rezultatu 3-2. Ir net dviejų susitikimų paskutiniame, lemiamame sete prireikė pratęsimų. Tik po pratęsimo Stanislovas Ivanauskas įveikė Dainių Gotautą ir Stanislovo Ivanausko ir Petro Norkaus dvejetas įveikė Dainiaus Gotauto ir Juozo Jakšto dvejetą. Kitas turas numatytas lapkričio 24 d. Telšiuose – čia mūsų komandų varžovai bus vietos „Antpong", Kuršėnų „Žaibas" ir Akmenės „Mažoji raketė-1".

DSCN2096
Primename, kad pagal komandinio čempionato nuostatus kiekvienos komandos trys tenisininkai sužaidžia su trimis kitos komandos atstovais (vienetai), po to vyksta dvejetų rungtynės ir vėl trys vienetai. Komandų susitikimas baigiamas vienai komandų iškovojus ketvirtą pergalę. Ta komanda ir tampa susitikimo laimėtoja. Iš anksto nėra žinoma koks konkretus žaidėjas su kokiu sužais vienetuose. Kiekviena komanda prieš susitikimą surašo žaidėjų eilės tvarką ir pateikia teisėjui, nežinodama kokią tvarką surašys kita komanda. Tad susitikimo baigtį dažnai nulemia ir tai kaip sėkmingai pasirenkama žaidėjų eilės tvarka, kaip atspėjamas varžovų pasirinkimas.
Dar dvi Plungės stalo teniso klubo komandos tik ruošiasi startui. „Žemaite-4" pradeda sezoną spalio 20 d. Rietave, o „Žemaite-5" spalio 26 d. Telšiuose. Plungėje savo komandas galėsime pamatyti lapkričio 17 d. – numatyta, kad čia vyks VI-os lygos antrasis turas, o svečius priiminės „Žemaite-4".

DSCN2105

 

DSCN2089

Plungės stalo teniso klubo „Žemaite" informacija