Free Joomla Template by Discount Justhost
Parašyta Ketvirtadienis, 21 rugsėjo 2017

Logo psrc minPlungiškiai dalyvavo Platelių kroso triatlono čempionate

2017 m. rugsėjo 16 d. Plateliuose pirmą kartą įvyko Lietuvos kroso triatlono čempionatas, kurį organizavo Plungės sporto ir rekreacijos centras ir asociacija „Sporto renginiai“.

             Šio renginio tikslas populiarinti triatlono sportą Plungėje ir Lietuvoje, propaguoti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą gryname ore, surengti varžybas tiek naujokams, tiek pažengusiems sportininkams ir išsiaiškinti pajėgiausius kroso triatlono sportininkus.

         Pirmajame „Platelių triatlone“ varžėsi pajėgiausi ir ištvermingiausi šios sporto šakos atstovai. Elito trasoje iš 7 dalyvių pirmą vietą užėmė trakiškis Marijus Butrimavičius, kuris distanciją įveikė per 1val ir 42sek., antrą vietą elektrėniškis Rimantas Butkevičius -1val ir 56 sek.
         Mėgėjų trasoje varžėsi 4 dalyviai. Pirmą vietą užėmė klaipėdiškis Justas Rimša, kuris įveikė trasą per 36 min ir 13 sek.
         Vaikų trasoje rungėsi 2 dalyviai. Nedideliu pranašumu pirmąją vietą užėmė klaipėdiškis Gvidas Skirutis (16 min ir 38 sek.), o antrąją - Panevėžio triatlono klubo narys Kristupas Rimkus (17 min. ir 4sek.).
         10 km bėgimo trasoje vyrų grupėje varžėsi 7 dalyviai. Tarp jų ir plungiškis, „Bėgimo klubo“ narys Algirdas Miknys, kuris užėmė 3 vietą (48 min. ir 52 sek.). Pirmąją vietą iškovojo klaipėdiškis Valenta Ūža (42 min. ir 23 sek.). Moterų grupėje kovojo 5 dalyvės. Plungiškė Daiva Deimantienė, įveikusi trasą per (56 min. ir 48 sek)., nepaliko šansų savo varžovėms ir iškovojo pirmąją vietą. Antroje vietoje - „Ritmas“ klubo narė Jurgita Juraškienė (58 min ir 28 sek.), o trečioje dar viena Plungės atstovė Asta Česnauskienė (58 min ir 59 sek.).

         Visų amžių grupių nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais.

 

1

IMG 2768

 

 Plungės SRC inf.