Free Joomla Template by Discount Justhost
Parašyta Ketvirtadienis, 26 spalio 2017

Sunkioji atl logoSunkiaatlečių medaliai tarptautiniame turnyre

Telšių rajono Degaičių gyvenvietėje vyko tarptautinis „Žemaitijos taurės“ sunkiosios atletikos turnyras. Jame jėgas išmėgino bemaž devynios dešimtys sportininkų iš Latvijos, Estijos ir mūsų respublikos.

Šiose, prestižinėmis tapusiose, varžybose sėkmė lydėjo Plungės sporto ir rekreacijos centro sunkiaatlečius, tris kartus užlipusius ant garbės pakylos. Tarp merginų pasižymėjo Rosita Krikotina ir Aušra Matevičiūtė: sportininkės savo svorių kategorijose atitinkamai iškovojo sidabro ir bronzos medalius.

Vaikinų grupėje aukščiau paminėtos sesers pavyzdžiu pasekė Deividas Krikotinas, taip pat tapęs turnyro vicečempionu. Nors ir apdovanojimų nepelnė, tačiau už kovingumą galima pagirti ketvirtųjų vietų laimėtojus Ovidijų Butą bei Deimantą Navadvorską. Na, o debiutantas Paulius Mikšta buvo penktasis, o Raimondas Skrimskis - septintasis.              

Jau greitai mūsų sunkiaatlečiai turės galimybę pasirungti ir spaudžiant štangą nuo suolelio. Mat, š. m. lapkričio 11 d. Akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos sporto salėje bus surengtos Žemaitijos krašto šios jėgos sporto šakos varžybos, jų pradžia - 13 val.

DSC09993 Kopija    Plungiškiai kartu su Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ pirmininku Kęstučiu Levickiu (antrasis iš dešinės)     

Plungės SRC inf.