Free Joomla Template by Discount Justhost
Parašyta Antradienis, 12 birželio 2018
500px ChessSetVaikų mokslo metų užbaigimo šachmatų turnyras

Birželio 7 dieną (ketvirtadienį) šachmatų klube vyko vaikų mokslo metų užbaigimo šachmatų turnyras. Varžybose dalyvavo trylikos metų ir jaunesni moksleiviai šachmatininkai. Viso turnyre dalyvavo 17 jaunųjų dalyvių. Varžybos vyko šveicariška sistema, sužaisti 6 ratai.Turnyro nugalėtoju, surinkęs 5,5 taško iš 6 galimų, tapo vienuolikametis Matas Praspaliauskas. Pustaškiu nuo Mato atsilikęs aštuonmetis Karolis Kapickis iškovojo antrąją vietą, o savo amžiaus grupėje – pirmą. Trečią, o tarp vyresniųjų antrąją vietą iškovojo vienuolikametis Arnas Vaištaras (4 taškai). Tarp vyresniųjų trečia vieta atiteko Eimantui Dauginčiui.

Dešimtmečių tarpe geriausiai sekėsi Deimantui Laurinaičiui – pirma vieta, Jokūbas Jablonskis – antra vieta, Aronas Kuptz – trečia. Aštuonmečių antros ir trečios vietos prizai atitinkamai atiteko būsimiesiems pirmokams Pijui Paulauskui ir Benui Bieliauskui. Mergaičių pirma – Barbora Gedvilaitė, antra – šešiametė Deimantė Petkutė. Amžiaus grupių nugalėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais; prizininkai – medaliais ir diplomais. Visi vaikai apdovanoti įvairiais prizais ir padėkomis.