Free Joomla Template by Discount Justhost
Parašyta Antradienis, 26 birželio 2018
Baidariu irklavimas3 irkluotojai iškovojo teisę atstovauti Lietuvos rinktinei

Š.m. birželio 23-24 d. Šiauliuose vyko Lietuvos mokinių baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame puikius rezultatus demonstravo ir Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai. Šiose varžybose sportininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse: vaikų, jaunučių ir jaunių. Mergaičių grupėje Greta Gadeikytė buvo nepralenkiama ir iškovojo net 5 aukso medalius baidare vienviete ir dviviete 500m ir 200m nuotoliuose bei mix rungtyje. Toje pat vaikų grupėje kita plungiškė Ugnė Sabaliauskaitė pelnė sidabro ir bronzos apdovanojimus irkluodama 500m ir 200m nuotolius. Berniukų grupėje neatsiliko ir kanojininkas Lukas Gudijus, iškovojęs 3 aukso medalius: vienviete kanoja 1000 ir 200m nuotoliuose bei dviviete kanoja irkluodamas su komandos draugu Mantu Skarulskiu. Sėkmingai pasirodė kanojininkas Mantas Skarulskis iškovojęs 5 apdovanojimus: auksą, irkluodamas dviviete kanoja 1000m, 3 sidabro medalius - irkluodamas ir vienvietę, ir dvivietę kanojas 200m distancijose bei mix rungtyje bei bronzą irkluodamas vienvietę kanoja 1000m. Jaunučių grupėje aukso medalį iškovojo Mantas Jurgutis irkluodamas keturvietę baidarę 500m nuotolyje. Jaunių grupėje bronzos medalį 1000m nuotolyje iškovojo Mantas Gadeikis. Po puikių rezultatų paskelbimo paaiškėjo, jog Mantas Gadeikis , Mantas Jurgutis ir Greta Gadeikytė iškovojo teisę atstovauti Lietuvos rinktinę Olympic hopes regatoje, kuri vyks rugsėjo mėnesį Poznanėje - Lenkijoje. Tai vienos didžiausių jaunųjų irkluotojų varžybų pasaulyje, kuriose susirenka talentingiausi jaunieji sportininkai iš viso pasaulio. Šiuos sportininkus treniruoja Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas. Sveikiname!