Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Pirmadienis, 18 birželio 2018

Logo psrc minLauko krepšinio aikštelių atidarymas

Birželio 5 d. V. Mačernio g. ir A. Jucio g. vyko lauko krepšinio aikštelių vasaros sezono atidarymas. Į Aikštelių atidarymą atvyko pasveikinti Plungės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Julija Čiuželienė. Pasveikino visus susirinkusius ir paragino aktyviai sportuoti ir naudotis krepšinio aikštele. Taipogi paminėjo, kad dar 2017 m. pavasarį Plungės rajono savivaldybės merui Audriui Klišoniui ir Administracijos vadovams kilo mintis peržiūrėti visas sporto aikšteles, esančias Plungės rajone. Ir galime pasidžiaugti, kad 2017 m. buvo atnaujintos krepšinio aikšteles - Stoties ir V. Mačernio gatvėse, o šiemet A. Jucio, A. Miškų gatvėse, Alsėdžiuose ir Plateliuose. Mačernio g. krepšinio aikštelėje atidarymą pradėjo mažieji Plungės SRC krepšininkai, kurie sužaidė draugiškas rungtynes, o A. Jucio g. Garso impulsas-PSC metė iššūkį Plungės “Olimpo” krepšininkams.

IMG 7460

 

 

 

IMG 7519

Parašyta Ketvirtadienis, 07 birželio 2018

vikingai

 

tinklinis

 

šachmatai 1

 

 

Parašyta Antradienis, 12 birželio 2018
500px ChessSetVaikų mokslo metų užbaigimo šachmatų turnyras

Birželio 7 dieną (ketvirtadienį) šachmatų klube vyko vaikų mokslo metų užbaigimo šachmatų turnyras. Varžybose dalyvavo trylikos metų ir jaunesni moksleiviai šachmatininkai. Viso turnyre dalyvavo 17 jaunųjų dalyvių. Varžybos vyko šveicariška sistema, sužaisti 6 ratai.Turnyro nugalėtoju, surinkęs 5,5 taško iš 6 galimų, tapo vienuolikametis Matas Praspaliauskas. Pustaškiu nuo Mato atsilikęs aštuonmetis Karolis Kapickis iškovojo antrąją vietą, o savo amžiaus grupėje – pirmą. Trečią, o tarp vyresniųjų antrąją vietą iškovojo vienuolikametis Arnas Vaištaras (4 taškai). Tarp vyresniųjų trečia vieta atiteko Eimantui Dauginčiui.

Skaityti daugiau: Vaikų mokslo metų užbaigimo šachmatų turnyras

Parašyta Ketvirtadienis, 07 birželio 2018

gatvės krepšinis

Parašyta Antradienis, 12 birželio 2018

kakemake varzybos

Parašyta Ketvirtadienis, 07 birželio 2018

500px ChessSetVaržybos Klaipėdoje

Birželio 2 dieną (šeštadienį) Klaipėdoje vyko šachmatų turnyras „Tas nuostabus šachmatų pasaulis“. Viso dalyvavo 42 šachmatininkai nuo penkių iki devyniolikos metų iš Gargždų, Klaipėdos, Kėdainių, Plungės. Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo šeši auklėtiniai.

Skaityti daugiau: Varžybos Klaipėdoje