Apie Plungės baseiną

 2023 m. balandžio 15 dieną visuomenei buvo atidarytas Plungės sporto arenos baseinas. 

Plungės rajono savivaldybė, bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, 2023 metais sėkmingai baigė įgyvendinti „Universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso Mendeno g. 1C, Plungėje statyba“ projekto I etapą.

2020 m. gegužės 13 d. Plungės rajono savivaldybė ir UAB „Brosta“ pasirašė Universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso Mendeno g. 1C Plungėje I etapo statybos darbų sutartį, pagal kurią buvo pradėti baseino statybos darbai. Bendra viso projekto vertė – 6 162 183 Eur, iš jų 2,3 mln. Eur valstybės biudžeto lėšos, likusi dalis finansuota Savivaldybės biudžeto lėšomis.

Universalaus sporto ir sveikatingumo komplekse veikia ne tik plaukimo baseinas, bet ir vandens pramogų bei SPA zonos. Baseinu gali naudotis ir neįgalieji – yra įrengtas mobilus neįgaliųjų keltuvas. Vietos baseine yra ir mažiesiems vaikams – komplekse įrengtas vaikų baseinas su nusileidimo kalneliu. Pirties mėgėjai turi galimybę išbandyti kelių skirtingų tipų pirtis bei atsigaivinti ledo kambaryje.

Vienu metu baseine gali lankytis iki 60 asmenų (vieno apsilankymo trukmė, įsigijus bilietą – 2 val.).

Baseiną administruoja ir priežiūrą vykdo Plungės sporto ir rekreacijos centro komanda, kuri siekia užtikrinti kuo sklandesnį baseino veiklos darbą.

Baseino darbo laikas:

Pirmadieniais nuo 13.00 iki 22.00 val.

Antradieniais – penktadieniais nuo 6.00 iki 22.00 val.

Šeštadieniais – sekmadieniais nuo 8.00 iki 22.00 val.