Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 60

39–asis tradicinis šeimų komandų turnyras

Kovo 11 dieną Plungės visuomeniniame šachmatų klube įvyko 39-asis tradicinis šeimų komandų turnyras. Komandos sudėtis buvo 3 šeimos nariai arba artimi giminaičiai. Kiekvienam dalyviui buvo skiriama po 8 minutes partijai pridedant po 3 sekundes už kiekvieną padarytą ėjimą. Turnyre dalyvavo 9 šeimos. Varžybos buvo vykdomos ratų sistema (visos šeimos sužaidė partijas tarpusavyje). Už pergalę mače skiriami 2 komandiniai taškai, už lygiąsias – vienas, o už pralaimėjimą – 0.

Visas asmenines partijas ir visus komandinius taškus surinkę nugalėjo Narmontai. Jie laimėjo šį turnyrą trečią kartą iš eilės. Nugalėtojai buvo apdovanoti taure, pereinamąja taure, medaliais ir simboliniais prizais. Pažymėtina tai, jog komanda iškovojusi titulą tris kartus iš eilės, laimi pereinamąją taurę visam laikui. Tą padarė Narmontų šeima. Joje žaidė senelis Algirdas, jo sūnus Raimondas, bei anūkas Matas.

Antrąją vietą užėmė Mačiuičių šeima. Nors Rolandas su sūnum Ignu žaidė tik dviese, tačiau tai jiems nesutrukdė laimėti visas partijas (išskyrus prieš Narmontų šeimą) ir pasidabinti sidabro spalvos apdovanojimais.

Labai puikiai sužaidė Kapickių šeima. Vedami Karolio, jie iškovojo trečiąją vietą ir džiaugėsi trečios vietos apdovanojimais. Karolis žaidė kartu su tėčiu Genadijum ir broliu Rimantu.

Labai džiugu, jog vis atsiranda ir naujų šeimų, kurios dalyvauja tradiciniame šeimų komandų turnyre. Tokių šiemet buvo net šešios. Tai Jarašiūnai, Žebrauskiai, Černeckiai, Yaroshenkos, Jonušai ir Stonkai. Šį kartą šeimų turnyrų senbuviai Narmontai, Mačiuičiai ir Kapickiai neleido jiems džiaugtis prizinėmis vietomis. Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti simbolinėmis dovanomis.