Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 60

Šachmatų turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėt

Kovo 11 dieną lichess.org platformoje rinkosi Plungės ir Telšių jaunieji šachmatininkai. Įvyko šachmatų turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Jame dalyvavo 27 šachmatininkai. Varžybose galėjo dalyvauti žaidėjai, gimę 2003m. ir jaunesni. Turnyras vyko šveicariška sistema. Kiekvienas dalyvis turėjo sužaisti po 7 partijas. Kiekvienam šachmatininkui buvo skiriama 7 minutės partijai, pridedant po 7 sekundes už kiekvieną padarytą ėjimą.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog po 6 taškus surinko plungiškiai Ignas Mačiuitis ir Edvinas Kurmis. Dėka geresnių papildomų rodiklių čempiono titulas atiteko Ignui.

Labai puikiai sužaidė vienuolikmetis plungiškis Karolis Kapickis. Jis vienintelis nugalėjo čempioną! Karolis surinko 5 taškus ir liko trečias galutinėje rikiuotėje. Kadangi Plungės sporto ir rekreacijos centras buvo įsteigęs papildomų prizų – tai Karolis buvo apdovanotas kaip geriausias 2007m. ir jaunesnių įskaitos žaidėjas.

Merginų įskaitoje, surinkusi 5 taškus, nugalėtoja tapo plungiškė Barbora Gedvilaitė. Pačių jauniausių dalyvių, gimusių 2011m. ir jaunesnių tarpe Sofija Kiseleva, Mantas Razmus (abu telšiškiai), bei Rokas Šakinis surinko po 4 taškus. Dėka papildomų rodiklių čempionės titulas atiteko Sofijai, antroji vieta – Rokui, trečioji – Mantui.

Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, prizininkai – medaliais.