Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 60

Baidarių ir kanojų irklavimo varžybos Šiauliuose

Liepos 11-12 d. Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai dalyvavo Šiauliuose vykusiose varžybose. Lietuvos mokinių čempionate Plungės baidarių ir kanojų irkluotojai, kuriuos treniruoja Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas, ne kartą lipo ant nugalėtojų pakylos atsiimti medalių.

Berniukų amžiaus grupėje irklavęs vienviete kanoja 200 m pirmą vietą užėmė Laimonas Tiškus. Lukas Gudijus jaunučių amžiaus grupėje (2004 m. gim.) vienviete kanoja 200 m. baigė antras. Tokią pačia vietą šioje valčių klasėje užėmė ir Mantas Skarulskis 2005 m. gim jaunučių amžiaus grupėje.

Plungės SRC irkluotojai nemažai prizinių vietų iškovojo dvivietėmis kanojomis. Jaunučių amžiaus grupėje 200 m nuotolio nugalėtojais tapo Luko Gudijaus ir Manto Skarulskio duetas. Tie patys irkluotojai antros vietos medaliais pasipuošė ir 1000 m nuotolio rungtyje. Jaunių amžiaus grupėje 200 ir 1000 m nuotoliuose antrąsias vietas iškovojo Edvinas Šakinis su porininku iš Visagino. Laimono Tiškaus ir Adomo Laurinaičio įgula taip pat finišavo antrais 200 m ir 1000 m berniukų grupės kanojų dviviečių varžybose.

Puikius rezultatus pademonstravo Plungės SRC irkluotoja Greta Gadeikytė. Ji jaunučių amžiaus grupėjė iškovojo pirmąsias vietas 200 m ir 500 m nuotoliuose vienviete baidare. Toje pačioje amžiaus grupėje Ugnė Sabaliauskaitė 200 m nuotolyje liko antra, o 500 m plaukime – trečia. Sėdusios į dvivietę baidarę Greta ir Ugnė tapo varžybų nugalėtojomis 200 m. nuotolyje, o 500 m. baigė antrosiomis.

Mergaičių baidarininkių grupėje bronzos medalį iškovojo Emilija Anužytė irklavusi 200 m. dvivietėje su porininke iš Panevėžio.

Šių varžybų jaunių ir jaunučių grupių pirmų ir antrų vietų laimėtojai pakviesti į Lietuvos rinktinę atstovauti šaliai Tarptautinėje „Olympic hopes“ regatoje, kuri vyks rugsėjo mėnesį Vengrijoje.

Tą pačią diena vyko ir Lietuvos taurės varžybos (vasaros etapas). Suaugusiųjų amžiaus grupėje puikiai pasirodė plungiškis Mantas Gadeikis. Mantas irkluodamas vienvietę kanoją 200 m užėmė antrą vietą, tokią pačią vietą užėmė ir 1000 m nuotolio trasoje.