Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 60

Baltijos šalių jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionate iškovotas medalis

Rugpjūčio 1 - 2 dienomis Estijoje, Pernu mieste, vyko Baltijos šalių jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas, kuriame Lietuvos lengvosios atletikos jaunių ir jaunimo rinktinę atstovavo Plungės SRC lengvaatlečiai, treniruojami Eugenijaus Jurgučio ir Reginos Šilenskienės.

Jaunių U-18 amžiaus grupėje Matas Paplauskas disko metimo rungtyje užėmė ketvirtą vietą (45.09 m). Jaunimo U-20 amžiaus grupėje Kornelija Vičytė šuolio į aukštį rungtyje užėmė taip pat ketvirtą vietą (1.66 m). Toje pačioje amžiaus grupėje Gabija Kuprytė estafetiniame bėgime 4x100 užėmė antrą vietą.