Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 23

Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionatas

2021 m. gegužės 29-30 dienomis Šiaulių regiono miškuose vyko Baltijos šalių orientavimosi sporto bėgte čempionatas. Varžybos turėjo vykti praėjusiais metais, tačiau dėl pandemijos buvo nukeltos.

Varžybose startavo stipriausi Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Baltarusijos sportininkai. Lietuvos rinkinės sudėtyje startavo du Plungės orientavimosi sporto klubo „Versmė“ atstovai Rimvydas Alminas ir Martynas Stanys. Kurtuvėnų regioniniame parke vykusiame čempionate ilgoje trasoje triumfavo rinktinės lyderis Algirdas Bartkevičius 16,5 km distanciją su 29 kontroliniais punktais įveikė per 1 val. 40 min. ir 43 sek. Martynas trasoje užtruko 1:56:31 užimdamas 19 vietą, o Rimvydas trasoje sugaišo 1:57:33 užėmė 20 vietą.

Antrą dieną vyko estafečių varžybos. Jose startavo net 57 komandos. Vyrų elito grupės varžybose kiekvienam iš trijų estafetės dalyvių reikėjo įveikti po 6,6 km nuotolį su 20 kontrolinių punktų. Rimvydas Alminas kartu su komanda iškovojo penktą vietą. Martynas Stanys su komanda iškovojo 10 vietą. Lietuvos komanda užėmė antrąją vietą. Čempionato nugalėtojais tapo Latvijos sportininkai, trečiąją vietą iškovojo Baltarusijos komanda.

Tuo pačiu metu vyko ir Baltijos šalių veteranų ir open varžybos, kuriose savo jėgas išbandė ir Plungės sporto ir rekreacijos centro orientacininkai. Varžybose pasiekti puikūs rezultatai. Berniukų iki 14 metų amžiaus grupėje (M14) antrąja vietą iškovojo Tadas Urnikis. Toje pačioje amžiaus grupėje 5 vietą laimėjo Milgaudas Perminas, 7 vietą - Gintautas Simonavičius ir 15 vieta atiteko Simonui Mikniui.

Mergaičių iki 12 metų amžiaus grupėje (W12) Gabrielė Veselytė užėmė 12 vietą, Urtė Miknytė - 14 vietą. Saulė Vilniutė merginų iki 18 metų amžiaus grupėje (W18) iškovojo trečiąją vietą. Baltijos šalių meistrų grupėje čempione tapo Plungės SRC orientavimosi sporto trenerė Jolita Domarkienė.

Plungės SRC trenerės Jolitos Domarkienės inf.