Plungės baseinas uždaromas techninei pertraukai nuo 2024-07-01 d. iki 2024-08-04 d.

Bėgimas-ėjimas „Esame laisvi“

Bėgimas-ėjimas „Esame laisvi“

Sausio 13-oji – pagarbos ir atminties diena už tuos, kurie atidavė savo gyvybę vardan Lietuvos laisvės. Šia proga Plungės sporto ir rekreacijos centras surengė bėgimą-ėjimą „Esame laisvi“. Jame dalyvauti buvo kviečiami Plungės rajono darželinukai, moksleiviai ir Plungės rajono gyventojai.

Pirmoje renginio dalyje dalyvavo lopšelių-darželių „Saulutė“, „Nykštukas“, „Vyturėlis“, „Rūtelė“, „Pasaka“ darželinukai ir Plungės specialiojo ugdymo centro mažieji auklėtiniai. Nepabijoję lietingo oro, žygio žingsniu, skanduodami „LIETUVA“, mažieji renginio dalyviai sėkmingai įveikė Plungės parko trasą.

Antroje šventės dalyje beveik 3 kilometrus besitęsiančią trasą įveikė beveik 300 dalyvių. Bėgime-ėjime dalyvavo Plungės SRC ugdytiniai, futbolo klubo „Babrungas“ auklėtiniai, Plungės rajono savivaldybės administracijos darbuotojai ir vadovai, Trečiojo amžiaus universitetas, Plungės skautai ir kiti Plungės miesto gyventojai neabejingi sportui ir aktyviam gyvenimo būdui.

Bėgimo-ėjimo metu oras nelepino, todėl kiekvienas finišavęs dalyvis buvo vaišinamas karšta arbata ir apdovanojamas atminimo ženkliuku su Sausio 13-osios simboliu – Neužmirštuole.

Daugiau nuotraukų:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=plunges.src&set=a.678188550766928

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=plunges.src&set=a.678434707408979

Plungės SRC inf.

Nuotraukų galerija