Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 50

Debiutavusiame čempionate - trečiosios vietos taurė

2022 m. balandžio 22 – 23 d. Panevėžyje vyko Lietuvos jaunių (iki 17 metų) merginų ir vaikinų sunkiosios atletikos čempionatai. Juose sekėsi Plungės rajono jauniesiems atletams, namo sugrįžusiems su apdovanojimais.

Pažymėtina, kad Aukštaitijos sostinėje surengtos šio amžiaus merginų tokio pobūdžio sporto varžybos - pirmosios mūsų šalies sunkiosios atletikos istorijoje. Malonu, kad jose plungiškes lydėjo sėkmė. Savo svorių kategorijose nugalėtojomis tapo Auksė Jonušaitė ir Karina Lukošiūtė, sidabro medalį iškovojo Vanesa Urbšytė bei bronzos - Aušrinė Žvinklytė. Pastarosios sportininkės sesuo Lidija Žvinklytė buvo ketvirtoji, Augustė Jonušaitė - penktoji, Eva Danilevičiūtė - šeštoji.

Komandinėje įskaitoje tarp 10 Lietuvos miestų ir rajonų rinktinių nugalėtojomis tapo Telšių rajono atstovės, antrosios vietos taurę pelnė klaipėdiškės bei trečiosios vietos - Plungės rajono atletės. Beje, ypač pajėgiai uostamiesčio komandai mūsiškės tenusileido vos keliais taškais.

Na, o Lietuvos jaunių vaikinų čempionate nudžiugino Mantas Lukšas, laimėjęs sidabro medalį. Aukštas, galingo sudėjimo jaunuolis varžėsi svorio iki 96 kilogramų kategorijoje ir dvikovėje surinko 163 kilogramų sumą (rovimas – 72, stūmimas – 91 kg). Visi šie rezultatai - nauji mūsų rajono jaunių sunkiosios atletikos rekordai. Kitoje varžybų grupėje rungtyniavęs Justas Judaitis tarp 18 dalyvių buvo penktasis.