Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 43

Edvinas - Lietuvos jaunučių vicečempionas

2021 m. gegužės 07 d. Marijampolėje vyko Lietuvos jaunučių (iki 13 metų) sunkiosios atletikos čempionato finalinės varžybos. Jose pasižymėjo Plungės rajono atstovai, pelnę du medalius.

Įspūdingai ant sunkiosios atletikos pakylos su svoriais grūmėsi Edvinas Mickus, iškovojęs sidabro medalį. Primintina, kad šis Akademiko Adolfo Jucio progimnazijos mokinys prieš porą savaičių, toje pat Marijampolės sporto centro salėje, laimėjo šalies jaunių (iki 15 metų) čempionato bronzą.

Kitoje varžybų grupėje malonią staigmeną pateikė Saulė Šukytė („Ryto“ pagrindinė mokykla), užkopusi ant garbės pakylos trečiojo laiptelio. Taip, gerų fizinių duomenų mergaitė kovoje dėl bronzos medalio sugebėjo įrodyti pranašumą prieš net keletą berniukų. Na, o nugalėtoju tapo marijampolietis, o antrąją vietą užėmė jaunasis atletas iš Klaipėdos. Nedaug betrūko, jog Saulės pavyzdžiu būtų pasekusi ir Kamilė Kėsutė („Babrungo“ progimnazija). Ji savo svorio kategorijoje, į priekį praleidusi tris vaikinukus, buvo ketvirtoji.

Komandinėje įskaitoje tarp respublikos dvylikos miestų bei rajonų rinktinių trenerio Evaldo Zaniausko auklėtiniai kartu su Vilniaus jaunučiais pasidalijo ketvirtąja – penktąja vietomis.