Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 60

Šeimų sporto varžybomis paminėta Nepriklausomybės atkūrimo diena

Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Plungės sporto ir rekreacijos centras sukvietė šeimas smagiai ir aktyviai praleisti snieguotą popietę, sudalyvaujant šeimų estafečių varžybose „Lietuva – tai mes“.

Varžybose dalyvavo keturios šeimos, kurios išmėgino jėgas septyniose estafečių rungtyse. Buvo patikrinti šeimos narių taiklumas, vikrumas ir greitumas.

Susumavus taškus po septynių estafečių, daugiausiai taškų surinko ir nugalėtojais tapo „DGA“ – Kaniavų šeimyna. Šią komandą sudarė tėtis Gintaras, mama Aušra ir dukra Deimantė. Antrą vietą užėmė Vagdariai - tėtis Remigijus, mama Viktorija ir sūnus Benas. Trečios vietos medaliais pasipuošė „Guminukų“ komanda - Adomavičiai - tėtis Nerijus, dukros Perla bei Paula. Ketvirti liko „Titanų“ komandos nariai – Tamušauskai -mama Agnė, sūnūs Domas ir Tauras bei jų pusbrolis Aronas.

Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir kitais organizatorių prizais.