Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 44

Iš irklavimo varžybų plungiškiai grįžo su aštuoniais medaliais

Gegužės 1-2 d. Trakuose vyko Lietuvos taurės pavasario etapo varžybos, kuriose dalyvavo ir Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai. Arvydo Vaitkaus ir Edmundo Gelčinsko treniruojami Plungės irkluotojai šiose varžybose iškovojo aštuonis medalius.

Jaunių merginų amžiaus grupėje Ugnė Sabaliauskaitė kartu su porininke Ereta Januškaite (Šiauliai), irkluodamos dvivietę baidarę 200 m ir 500 m nuotolio trasose užėmė antrąsias vietas.

Jaunių vaikinų amžiaus grupėje Edvinas Šakinis irkluodamas vienvietę baidarę 1000 m nuotolio trasoje iškovojo antrąją vietą, o plaukdamas 200 m iškovojo trečiąją vietą. 1000 m trasoje trečią vietą iškovojo kanojininkų Luko Gudijaus ir Edvino Šakinio duetas. Luko ir Edvino pora iškovojo sidabro medalius irkluodami dvivietę kanoją ir 200 m ilgio trasoje.