Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 55

Iš Lietuvos irklavimo čempionato plungiškiai grįžo su medaliais

Liepos 31 d. – rugpjūčio 2 d. Trakuose vyko Lietuvos irklavimo čempionatas, kuriame varžėsi pajėgiausi Lietuvos irkluotojai. Šiame čempionate dalyvavo ir Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai, kuriuos treniruoja Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas.

2020 m. Lietuvos irklavimo čempionate Plungės SRC irkluotojams ne kartą teko lipti ant nugalėtojų pakylos. Irkluojant keturvietę kanoją 200 m, nugalėtojais tapo įgula, kurią atstovavo ir du plungiškiai: Lukas Gudijus ir Mantas Skarulskis.

Irkluojant keturvietę kanoją 1000 m nugalėtojais tapo įgulą, kurioje buvo trys plungiškiai: Mantas Gadeikis, Edvinas Šakinis ir Henrikas Žustautas. Ketvirtasis įgulos narys irkluotojas iš Elektrėnų – Dominykas Pažėra.

Plungės SRC kanojų irklavimo treneris labai džiaugėsi savo sportininkų iškovotais laimėjimais ir didžiuojasi kanojininkais, kurių pasiekimai trenerį labai nustebino.

Baidarių irklavime daugiausia laimėjimų iškovojo pajėgiausia Plungės SRC irkluotoja Greta Gadeikytė. Arvydo Vaitkaus auklėtinė varžydamasi su pajėgiausiomis Lietuvos irkluotojomis iškovojo net aštuonis medalius. Greta Gadeikytė irkluodama vienvietę baidarę 200 m nuotolio trasoje iškovojo trečia vietą, 500 m trasoje – antrą vietą, o 1000 m ir 5000 trasose Greta tapo pirmos vietos laimėtoja.

Irkluojant dvivietę baidarę 200 m trečią vietą užėmė Plungės SRC irkluotojos Greta Gadeikytė ir Ugnė Sabaliauskaitė. 500 m trasoje Gretos Gadeikytės ir kaunietės Rugilės Jonuškaitės duetas užėmė trečią vietą. Šių merginų duetas puikiai pasirodė ir 1000 m trasoje – iškovoti aukso medaliai.

Dar kartą medaliais plungiškės irkluotojos pasipuošė irkluojant keturvietę baidarę 1000 m. Įgula, kurią sudarė plungiškės Greta Gadeikytė ir Ugnė Sabaliauskaitė, kartu su kaunietėmis Rugile ir Emile Jonuškaitėmis, iškovojo trečią vietą.