Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 41

Irklavimo čempionate iškovoti devyni medaliai

Gegužės 26 - 28 d. Trakuose, Lietuvos sporto centro irklavimo bazėje, vyko 2023 m. Lietuvos jaunių ir jaunimo irklavimo čempionatas. Jame dalyvavo Edmundo Gelčinsko ir Arvydo Vaitkaus treniruojami Plungės sporto ir rekreacijos centro sportininkai.

Plungės irkluotojai iš čempionato grįžo su devyniais medaliais. Didžiąją dalį jų jaunių amžiaus grupėje iškovojo irkluotojas Mantas Skarulskis. Jis pirmos vietos medaliais pasipuošė plaukdamas keturviete kanoja 500 m ir 200 m. Antrąsias vietas Mantas iškovojo plaukdamas dviviete kanoja 1000 m ir vieviete kanoja 200 m. trasose. Irkluojant keturvietę kanoją 1000 m trasoje, kurios įguloje buvo dar vienas Centro auklėtinis Adomas Laurinaitis, iškovota antra vieta. Trečios vietos medalį Mantas iškovojo irkluodamas dvivietę kanoją 200 m.

Dominykas Razma ir Benas Rupeika plaukdami keturviete baidare 200 m su dar dviem irkluotojais iš Kauno, užėmė trečią vietą.