Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 60

Irklavimo varžybos Šiauliuose

Liepos 10-11 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos mokinių čempionato ir Lietuvos taurės vasaros etapo baidarių ir kanojų irklavimo varžybos.

Plungės SRC irkluotojai, kuriuos treniruoja Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas, šiose varžybose iš viso iškovojo 27 medalius.

Jaunių grupėje 1000 m ir 200 m distancijose nugalėtoju tapo Edvinas Šakinis. Taurės varžybose Edvinas irkluodamas dvivietę kanoją taip pat tapo nugalėtoju 500 m ir 200 m distancijose.

Leonardas Vilkas irkluodamas vienvietę kanoją berniukų grupėje nugalėjo 1000 m nuotolyje, o 200 m distancijoje finišavo antras. Irkluojant dviviete kanoja Leonardas nugalėjo 500 m ir 200 m. distancijose.

Mantas Skarulskis vienviete kanoja 1000 m ir 200 m distancijose užėmė antrą vietą, o dviviete kanoja 500 m nuotolyje užėmė 3 vietą.

Adomas Laurinaitis dviviete kanoja irklavo su Laimonu Tiškumi ir 200 m distancijoje liko treti. Adomas irkluodamas su Mantu Skarulskiu 500 m trasoje taip pat užėmė trečią vietą. Plaukdamas vienviete kanoja Adomas užėmė trečią vietą 200 m nuotolyje.

Laimonas Tiškus irkluodamas vienvietę kanoją užėmė antrą vietą 200 m distancijoje.

Lukas Gudijus irkluodamas vienviete kanoja 1000 m ir 200 m distancijose iškovojo antrąsias vietas.

Ugnė Sabaliauskaitė irkluodama dvivietę baidarę 500 m distancijoje užėmė pirmą vietą jaunių amžiaus grupėje.

Tomas Gailiūnas keturviete baidare 500 m distancijoje, jaunių grupėje, užėmė trečią vietą.

Dominykas Razma jaunučių grupėje irkluodamas keturvietėje baidarėje 500 m distancijoje užėmė antrą vietą.

Agnė Žiogaitė jaunučių grupėje irkluodama vienvietę baidarę 500 ir 200 m distancijose užėmė trečią vietą. Ji taip pat užėmė trečia vietą irkluodama dvivietę baidarę 200 m trasoje. Agnė irkluodama keturvietę baidarę 500m trasoje užėmė antrą vietą.

Dominykas Razma jaunučių grupėje užėmė trečią vietą irkluodamas dvivietę baidarę mix'ų kategorijoje.