Irkluotojai Turkijoje pluša treniruočių stovykloje

Irkluotojai Turkijoje pluša treniruočių stovykloje

Kovo 27 d. trys Plungės SRC irkluotojai išvyko į mokomąją treniruočių stovyklą Turkijoje, kurią organizuoja Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacija. Stovykla, kurioje dalyvauja Edvinas Šakinis, Lukas Gudijus ir Mantas Skarulskis, vyks iki balandžio 15 dienos. Kartu su irkluotojais į stovyklą Beleko kurorte išvyko ir jų treneris Edmundas Gelčinskas.

Plungės SRC susiekė su sportininkais stovyklaujančiais Turkijoje ir pasidomėjo kaip jiems sekasi stovykloje ir kokia jų kasdienė dienotvarkė. Irkluotojai kasdien keliasi 7:30 val. ir po pusvalandžio sėda prie pusryčių stalo. Prieš 10:00 valandą sportininkai palieka viešbutį ir keletą minučių važiuoja į treniruočių bazę.

Po treniruotės, kuri trunka iki dviejų valandų, irkluotojai grįžta į viešbutį pietauti 12:00 valandą. Papietavę irkluotojai turi laiko šiek tiek atsipūsti ir jau 16:00 val. išvyksta į antrąją dienos treniruotę, kuri taip pat trunka apie dvi valandas. 19:00 vakarienė, o po jos laisvas laikas iki 23:00 val., kurį Lietuvos rinktinės atstovai praleidžia žaisdami stalo tenisą ir biliardą.

Plungės SRC inf.

Nuotruakų galerija