Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 52

Krepšinio turnyru paminėta Europos sveikos mitybos diena

Lapkričio 13 d. Plungėje vyko 2011-2010 m. gim. mergaičių krepšinio turnyras, skirtas Europos sveikos mitybos dienai paminėti.

Turnyre dalyvavo trys komandos. Pajėgiausia turnyro komanda tapo Klaipėdos krepšinio mokykla (treneris Tomas Tupalskis). Antrą vietą iškovojo turnyro šeimininkė – Plungės SRC. Plungės mergaičių komandą treniruoja Edita Lapienė. Trečią vietą užėmė Tauragės krepšinio mokykla (treneris Ovidijus Ežerskis).

Plungės sporto ir rekreacijos centro komandoje geriausia žaidėja išrinkta Akvilė Bračkutė. Klaipėdos KM komandoje geriausia pripažinta – Augustė Pušinskaitė, Tauragės komandoje – Liepa Paulauskaitė.

Turnyro metu tarp rungtynių buvo surengti du konkursai. Baudų metimo konkurse „Baudukas“ nugalėtoja tapo Klaipėdos KM žaidėja Goda Kazbaraitė. Metimų konkurse „Karavanas“ triumfavo Plungės SRC krepšininkė Austėja Puzinevskaitė.

Turnyro partneriai - Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, - visų komandos žaidėjams parengė žaidimų ir veiklų, susijusių su sveika mityba.

Mergaičių krepšinio turnyras įtrauktas į projektą „Fizinio aktyvumo plėtra geresnei gyventojų sveikatai ir gyvenimo kokybei“, kuris bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.