Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 41

Lengvosios atletikos čempionate iškovoti trys medaliai

Sausio 12-13 dienomis Klaipėdoje vyko „Žemaitijos taurės“ lengvosios atletikos varžybos. Šiose varžybose dalyvavo Reginos Šilenskienės ir Eugenijaus Jurgučio treniruojami Plungės sporto ir rekreacijos centro lengvaatlečiai.

Vaikų amžiaus kategorijoje geriausiai sekėsi Gustui Žebrauskui. Šuolio į tolį rungtyje jis nušoko 4.10 m ir užėmė antrąją vietą. Toje pačioje kategorijoje 60 m rungtyje Plungės SRC atstovavo Elzė Daublytė (9.23 sek., 5 vieta) ir Viltė Borumaitė (10.77 sek., 18 vieta). 200 m bėgimo rungtyje varžėsi Gabija Liniuchinaitė. 200 m ilgio trasą ji įveikė per 36.96 sek. ir liko 13-oje vietoje.

Jaunučių amžiaus grupėje iškovoti du medaliai. Aukso medalį trišuolio rungtyje iškovojo Urtė Kandrotaitė, jos rezultatas 9.38 m. Kitą medalį iškovojo Orinta Liubertaitė 60 m bėgimo rungtyje. Įveikusi atstumą per 8.76 sek. ji užėmė trečią vietą tarp 18 dalyvių.
60 m bėgime tarp berniukų varžėsi Kevin Miroshkinov. Nubėgęs 60 m per 8.76 sek jis užėmė penktą vietą tarp 13 dalyvių. Šuolio į aukštį rungtyje dalyvavo net trys plungiškiai: Gvidas Jurevičius (1.40 m), Gvidas Žebrauskas (1.40 m) ir Mantas Liniuchinas (1.35 m). Nė vienam iš nepavyko užimti prizinės vietos. Šuolio į tolį rungtyje varžėsi Aurimas Pronckus (3.50 m), o Simonas Mitkus dalyvavo rutulio stūmimo rungtyje (9.38 m).

Jaunių amžiaus grupėje varžėsi trys plungiškiai. 60 m bėgime dalyvavo Agnė Bružaitė ir Deimantė Denisevičiūtė. 300 m bėgime dalyvavo Arnas Porutis (48.07 sek.), o šuolio į aukštį rungtyje – Jokūbas Laivys (1.35 m).