Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 22

Lietuvos dziudo čempionate plungiškiai iškovojo keturis medalius

Vasario 25 d. Elektrėnuose vyko Lietuvos atviras U-21 dziudo čempionatas, kurį organizavo Lietuvos dziudo federacija. Šiame čempionate dalyvavo apie 200 pajėgiausių dziudo imtynininkų iš visos Lietuvos. Čempionate puikiai sukovojo Plungės sporto ir rekreacijos centro dziudo sportininkai, kuriuos treniruoja Antanas Kasteckas ir Robertas Zimkus.

Saulė Einingė tapo čempione svorio kategorijoje iki 78 kg. Už iškovotą nugalėtojos titulą Saulei buvo įteiktas rudos spalvos diržas.

Barbora Endriekutė svorio kategorijoje iki 57 kg užėmė antrą vietą. Tadas Narkus svorio kategorijoje iki 81 kg taip pat iškovojo antrą vietą.

Austėja Steponavičiūtė užėmė trečią vietą svorio kategorijoje iki 63 kg.

Plungės SRC dziudo sportininkai iškovję šiame čempionate prizines vietas, pateko į Lietuvos jaunių ir jaunimo dziudo rinktines.