Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 40

Lietuvos mergaičių U12 tinklinio čempionate užimta ketvirta vieta

Gegužės 13-14 dienomis Kaune finaliniu etapu finišavo Lietuvos U12 mergaičių tinklinio čempionatas. Dėl šio čempionato nugalėtojų titulo varžėsi ir Plungės sporto ir rekreacijos centro komanda, kurią treniruoja Aloyzas Damulis.

Čempionate iš viso dalyvavo 23 komandos. Reguliariajame sezone tarp 23 komandų Plungės SRC užėmė 4 vietą ir su pajėgiausiomis čempionato aštuoniomis komandomis pateko į finalinį etapą.

Finale per septynes žaistas rungtynes plungiškės iškovojo keturias pergales ir tris kartus pralaimėjo. Finalį etapą plungiškės baigė surinkusios 11 taškų ir užėmė aukštą ketvirtą vietą. Čempionato nugalėtoja tapo Kauno SM „Startas“-I komanda, antrą vietą užėmė Kauno SM „Startas“-III, trečią – Indrės Surokaitės tinklinio akademija.

Geriausia komandos žaidėja Plungės SRC komandoje pripažinta Deimantė Kaniavaitė.

Plungės SRC U12 mergaičių tinklino komandos sudėtis: Deimantė Kaniavaitė, Gabija Budrytė, Luknė Bartkevičiūtė, Nida Galminaitė, Paula Adomavičiutė, Paula Macenytė, Ema Ribakovaitė, Milda Anužytė, Austėja Butkutė ir Auksė Pakalniškytė.