Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 60

Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas

Liepos 19 d. Vilkaičiuose (Telšių raj.), Dievo krėslo miške, vyko Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas labai ilgoje trasoje.

Šiame čempionate dalyvavo orientacininkai iš Plungės. Moterų suaugusiųjų grupėje (M45), 7.9 km 20 KP trasoje, antrą vietą užėmė Plungės sporto ir rekreacijos centro trenerė Jolita Domarkienė.

Merginų amžiaus grupėje iki 21 m., 14.7 km 30 KP trasoje ketvirtą vietą užėmė Giedrė Domarkaitė.

Merginų amžiaus grupėje iki 18 m. Saulė Vilniūtė 8.0 km 22 KP trasoje finišavo penkta.

Vyrų amžiaus grupėje iki 35 m. puikiai pasirodė Raimondas Laurinaitis. 15.3 km 33 KP trasoje Raimondas užėmė trečią vietą.

Vyrų amžiaus grupėjė iki 21 m. Giedrius Sabaliauskas 20.8 km 41 KP trasoje iškovojo antrą vietą. Toje pačioje trasoje penktą vietą užėmė Rimvydas Alminas.

Šiame čempionate dalyvavo ir jaunieji Plungės SRC orientacininkai, kuriuos treniruoja Danutė Zaleskienė ir Jolita Domarkienė. Centro auklėtiniai vaikų grupėje turėjo įveikti 3.3 km, kurią sudarė 11 kontrolinių punktų. Geriausiai šioje trasoje pasirodė Tadas Urnikis, kuris finišavo antras. Kiti šiame bėgime dalyvavę Plungės SRC auklėtiniai: Simonas Miknys, Nojus Rankauskas, Deividas Rojus ir Jogailė Tamoševičiūtė.