Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 44

Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas

Gegužės 13-14 dienomis Onuškio miestelyje (Trakų raj.) vyko Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas vidutinėje ir estafečių trasose. Čempionate dalyvavo Plungės sporto ir rekreacijos centro sportininkai, kuriuos treniruoja Jolita Domarkienė ir Danutė Zaleskienė.

Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas vidutinėje trasoje

Vaikinų iki 16 metų amžiaus grupė puikiai pasirodė trys Plungės SRC orientacininkai. 4,5 km ilgio trasoje, kurią sudarė 16 kontrolinių punktų, 9 vietą užėmė Gintas Simonavičius, 10 vietą – Simonas Miknys ir 13 vietą Milgaudas Perminas. Viso šioje amžiaus grupėje varžėsi 38 dalyviai.

Vaikinių iki 14 metų amžiaus grupėje, 3,3 km ilgio trasoje su 12 kontrolinių punktų, Kasparas Skuodas užėmė 11 vietą tarp 50 dalyvių.

Berniukų iki 12 metų amžiaus grupėje, 2,9 km trasoje su 8 kontroliniais punktais, 14 vietą užėmė Vismantas Jonavičius, 17 vietą Šarūnas Sudintas.

Vyrų amžiaus grupėje iki 35 metų antrą vietą užėmė Plungės OS klubo "Versmė" atstovas Paulius Kudriavcevas.

Merginų iki 16 metų amžiaus grupėje 3,9 km trasoje su 13 kontrolinių punktų, Kamilė Lingytė užėmė 16 vietą tarp 27 dalyvių.

Merginų iki 14 metų amžiaus grupėje (trasa 3 km, 9 kontroliniai punktai) aukščiausią šeštą vietą iš Plungės sportininkių užėmė Gabrielė Veselytė. Šioje trasoje taip pat bėgo Goda Pociūtė, Ugnė Jankauskaitė, Gabrielė Rečkauskaitė, Fausta Račkauskaitė ir Agnė Bertašiūtė.

Mergaičių iki 12 metų amžiaus grupėje (2,6 km, 6 kontroliniai punktai) Austėja Stankūnaitė užėmė 14 vietą.

Moterų iki 50 metų amžiaus grupėje pirmą vietą užėmė Plungės SRC orientavimosi sporto trenerė Jolita Domarkienė.

Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas estafečių trasoje

Merginų iki 14 metų amžiaus grupėje Plungės SRC komanda, kurią sudarė Gabrielė Veselytė, Goda Pociūtė ir Gabrielė Rečkauskaitė, 3,5 km trasoje su 12 kontrolinių punktų, užėmė šeštą vietą tarp 9 komandų.

Moterų iki 35 metų amžiaus grupėje Plungės moterų komanda, kurios sudėtyje buvo Plungės SRC trenerės Jolita Domarkienė ir Danutė Zaleskienė ir plungiškė Kristina Perminienė, iškovojo trečią vietą.

Plungės moterų komandų, kurią sudarė Galina Ribediuc, Giedrė Domarkaitė ir Saulė Vilniūtė užėmė 7 vietą tarp 12 komandų.

Vaikinų iki 14 metų amžiaus grupėje 13 vietą 3,4 km trasoje užėmė Plungės SRC komanda, kurios sudėtį sudarė Kasparas Skuodas, Modestas Kaminskas ir Augustas Žygimantas Palšis.

Plungės SRC komandą, kurią sudarė Simonas Miknys, Milgaudas Perminas ir Gintas Simonavičius, vaikinų iki 16 metų amžiaus grupėje užėmė trečią vietą tarp 13 komandų.

Vyrų amžiaus grupėje antrą vietą užėmė Plungės OS klubo „Versmė“ orientacininkų komanda, kurios sudėtyje buvo Rimvydas Alminas, Martynas Stanys ir Leonas Mockūnas.