Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 60

Mažeikiuose buvo surengtas tradicinis bėgimas „Bėgame už laisvę“

Vasario 16-ąją Mažeikiuose buvo surengtas tradicinis bėgimas „Bėgame už laisvę“. Iš viso įvairiose distancijose savo jėgas Mažeikiuose išbandė beveik 2000 bėgikų Bėgime už laisvę dalyvavo ir Plungės SRC orientacininkai.

1200 m distanciją greičiausiai iš plungiškių įveikė Kasparas Skuodas, užimdamas 31 vietą. Jo rezultatas 04:41,8 min (V14 berniukų grupėje 8vieta).

Kiti rezultatai:
Urtė Miknytė, 47 vieta, rezultatas 05:07,6 min (M14 mergaičių grupėje 6 vieta);

Žygimantas Augustas Palšis, 121 vieta, rezultatas 06:31,5 (V14 berniukų grupėje 25 vieta);

Oskaras Bertašius, 124 vieta, rezultatas 06:34,6 min (V14 berniukų grupėje 26 vieta);

Fausta Račkauskaitė, 138 vieta, 06:51,4 min (M14 mergaičių grupėje 21 vieta);

Gabrielė Rečkauskaitė, 174 vieta, rezultatas 07:14,0 min (M14 mergaičių grupėje 24 vieta).

Simonas Miknys 3300 m distanciją įveikė per 13:10,1 min ir atbėgo 7-tas. Simonas užėmė 6 vietą vyrų amžiaus grupėje (1984 m. g. ir jaunesni). Kartu su Simonu tą pačia distancija bėgo ir Julius Lukošius, kuris užtruko 17:50,5 min ir užėmė 80 vietą. Vaikinams teko varžytis su daug vyresniais už save vyrais.

Pagrindinėje 10 km distancijoje buvo varžomasi ir dėl Lietuvos žiemos 10 km bėgimo plentu čempionato medalių. Čempionu tapo Justinas Beržanskis, pagerinęs trasos rekordą. Trasoje jis sugaišo 30:36,0 min. Plungiškis Andrius Preibys distanciją įveikė pe 34:42,2 min ir užėmė 6 vietą, o vyrų iki 30 metų amžiaus grupėje, bendroje įskaitoje iškovojo 4 vietą.