MKL „Žvaigždių dienoje“ dalyvavo ir Plungės SRC krepšininkai

MKL „Žvaigždių dienoje“ dalyvavo ir Plungės SRC krepšininkai

Vasario 25 d. Klaipėdoje įvyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) „Žvaigždžių diena“.

Apie 300 jaunųjų šalies krepšinio perliukų šeštadienį rinkosi į Klaipėdoje esančią LCC Tarptautinio universiteto sporto salę. Nuo 11 valandos ryto iki pat pavakarės arenoje šeimininkavo LIDL-MKL žaidėjai ir žaidėjos, jų treneriai bei teisėjai. Šiemet į renginį pirmą kartą buvo įtraukti visų amžiaus grupių – nuo 12 iki 19 metų krepšininkai. Proga pasidžiaugti švente šiemet suteikta ne tik stipriausio – A diviziono atstovams, bet ir žemesnių B ir C divizionų nariams. Jie varžėsi ne tik pagrindinėse rungtynėse, bet ir 12-oje konkursų. „Bauduko“ rungtyje jėgas išmėgino jauniausieji dalyviai. Tarp jų keturi Plungės sporto ir rekreacijos centro krepšininkai: Aronas Venskus (treneris Andrius Motužis), Eironas Lesčiauskas (treneris Eugenijus Timofejevas) ir Editos Lapienės auklėtinės Akvilė Bračkutė, ir Ugnė Petrutytė.

2×2 krepšinio duetuose berniukai kovėsi petis petin vienoje komandoje su mergaitėmis. Konkurse „1+2+3“ nugalėtojus nulemė dalyvių taiklumas, iš įvairių zonų atliekant skirtingos vertės metimus. Šiame konkurse Plungės SRC atstovavo Julius Bračkus (treneris Mindaugas Tamušauskas). Ne mažiau taiklumo savybių prireikė net keturiuose snaiperio konkursuose, kuriuose rankos bei nervų tvirtumą demonstravo 15-os iki 18 metų vaikinai ir merginos. Snaiperių konkurse „5 taškai“ dalyvavo Plungės SRC krepšininkas Žygimantas Bondauskis (treneris Virgilijus Lapis), Gabija Tilvikaitė (tr. Edita Lapienė) ir Erika Raišuotytė (tr. Edita Lapienė). Žvaigždžių dienoje daugiausia dėmesio sulaukė „Oro karaliaus“ konkursas.

Žvaigždžių rungtynių dalyviai ant parketo žengė pasikeisdami – kiekviename kėlinyje galynėjosi vis kitos amžiaus grupės ekipos. „Baltiesiems“ ir „Mėlyniesiems“ dirigavo broliai Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai.

Jaunučių „Baltųjų“ rinktinę atsovavo du Plungės SRC krepšininkai: Gabrielius Pečiulis (tr. M. Tamušauskas) ir Ugnė Bertašiūtė (tr E. Lapienė). Jaunučių „Mėlynųjų“ gretose žaidė dar vienas Plungės SRC krepšininkas – Arnas Vaištaras (tr. Virgilijus Lapis).

Ketvirtasis Plungės SRC krepšininkas žaidęs MKL „Žvaigždžių dienoje“, buvo Jaunių „Baltųjų“ rinktinę atstovavęs Nojus Radžius (tr. Mindaugas Tamušauskas).

Konkursų laureatai buvo apdovanoti prizais, o visi dalyviai buvo aprengti specialiai šventei skirtomis aprangomis. Žiūrovus linksmino DJ virtuozai, „Neptūno“ šokėjos bei specialūs renginio svečiai.

Plungės SRC inf.

Nuotraukų galerija