Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 26

Orientavimosi varžybos Klaipėdoje

Liepos 25-26 d. Klaipėdoje „Juros šventė 2020“ metu vyko orientavimosi sporto varžybos, kuriose dalyvavo gausus būrys Plungės sporto ir rekreacijos orientacininkų, kuriuos treniruoja Jolita Domarkienė ir Danutė Zaleskienė.

Visi dalyviai pagal amžių buvo suskirstyti į skirtingas amžiaus grupes ir varžėsi skirtingo ilgio trasose. Pirmąją varžybų dieną sportininkai bėgo Girulių miške, o antrąją dieną varžybos vyko Klaipėdos poilsio parke.

Geriausiai iš plungiškių pasirodė Nojus Rankauskas. Jis berniukų amžiaus grupėjė iki 12 m. užėmė pirmą vietą.

Vaikinų iki 14 m. amžiaus grupėje trečią vietą užėmė Tadas Urnikis. Vaikinų iki 18 metų amžiaus grupėje trečioje vietoje finišavo Vitalijus Kaveckas.

Tarp merginų geriausiai pasirodė Monika Preibytė. Ji amžiaus grupėje iki 14 metų užėmė trečią vietą. Orientavimose varžybose dalyvavo ir Plungės SRC orientavimosi trenerė Jolita Domarkienė. Trenerė varžėsi moterų iki 45 metų amžiaus grupėje ir tapo trečios vietos nugalėtoja.