Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 60

Orientavimosi varžybose plungiškių sėkmė

Vasario 25 d. Plungės sporto ir rekreacijos orientacininkai dalyvavo Liepojoje vykusiose orientavimosi sporto uždarų patalpų varžybose. Visiems varžybų dalyviams per dvi valandas reikėjo įveikti dvi skirtingas trasas Liepojos Valstybinio technikos universiteto patalpose. Skirtingose amžiaus grupėse nugalėtoju tapo tas sportininkas, kurio abiejų trasų rezultatų suma yra mažiausia.

Plungės SRC orientacininkai, kuriuos treniruoja Jolita Domarkienė ir Danutė Zaleskienė, šiose varžybose iškovojo tris prizines vietas.

V16 vaikinų amžiaus grupėje pirmą vietą užėmė Simonas Miknys. Antrą vietą užėmė Kasparas Skuodas. Milgaudas Perminas liko ketvirtas, Germanas Lukoševičius – šeštas.

M16 merginų amžiaus grupėje Urtė Miknytė iškovojo antrą vietą. Fausta Račkauskaitė užėmė ketvirtą vietą, Agnė Bertašiūtė – penktą.

M21 moterų amžiaus grupėje plungiškė Giedrė Domarkaitė užėmė antrą vietą. M40 veteranių moterų amžiaus grupėje nugalėtoja tapo plungiškė Kristina Perminienė, antrą vietą užėmė Plungės SRC orientavimosi sporto trenerė Jolita Domarkienė.