Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 56

Paaiškėjo rajono stalo teniso čempionato nugalėtojai

Balandžio 30 d. Plungės technologijų ir verslo mokykloje vyko Plungės rajono stalo teniso čempionatas, kurį organizavo stalo teniso klubas "Žemaite" ir Plungės sporto ir rekreacijos centras.

Čempionate dalyvavo 12 žaidėjų, kurie 2021 metais "A" lygos čempionate užėmė 1-12 vietas ir 2022 metais "B" lygoje užėmę 1-10 vietas.

Turnyro nugalėtoju tapo Stanislovas Ivanauskas. Antrą vietą užėmė Dainius Gotautas, trečią - Darius Juška.

Nuotraukose čempionato dalyviai ir nugalėtojai.

Plungės rajono stalo teniso čempionatas įtrauktas į projektą „Fizinio aktyvumo plėtra geresnei gyventojų sveikatai ir gyvenimo kokybei“, kuris bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.