Pirmoji

Pirmoji "Talentų kartos” projekto stovykla

Savaitgalį Kėdainiuose įvyko pirmoji Lietuvos krepšinio federacijos organizuojama „Talentų kartos” projekto stovykla.

Simbolinius LT rinktinės marškinėlius jauniesiems krepšininkams įteikė projekto ambasadorius Ramūnas Šiškauskas ir Donatas Slanina. Berniukų ir mergaičių rinktinių sezono gale laukia egzaminas – dalyvavimas U14 Baltijos taurės turnyre. Dar kitą sezoną šių rinktinių lauktų ir tarptautinis Ramūno Šiškausko turnyras.

Talentų kartos projekte dalyvauja ir dvi Plungės SRC krepšininkės, gimusios 2007m. Ugnė Bertašiūtė ir Danielė Paunksnytė, pastaroji gyvena Mažeikiuose, bet jau ketvirtus metus atstovauja Plungės SRC komandą.

Abi merginos krepšinį pradėjo lankyti antroje klasėje. Ugnė savo krepšininkės kelią pradėjo prie vyresnių mergaičių pas trenerę Edita Lapienę o Danielė berniukų komandoje, nes Mažeikiuose jau kurį laiką mergaičių krepšinio nėra. Plungiškės 2017-2018 m., MKL U-12 krepšinio čempionate „Pirmasis iššūkis‘‘, patekusios į Lietuvos finalo ketvertą ir palikusios daug miestų komandų už savęs, džiaugėsi pirmu svariu rezultatu - ketvirta vieta Lietuvos krepšinio čempionate.

2018-2019 ir 2019-2020 užimta 6 vieta, 2018m. projekto „Aukime kartu‘‘ dalyvės, tarptautiniu turnyrų Švedijoje, Latvijoje prizininkės, tad mergaitės jau ilgą laiką buvo stebimos ir šiais metais jų darbas ir pastangos buvo įvertintos ir rinktinės atstovų, ir jos buvo pakviestos į Lietuvos „Talentų kartos“ projektą.

Džiaugiamės, kad turime puikias merginų krepšinio tradicijas Plungėje, kurios leidžia mergaitėms garsinti savo miesto vardą šalies mastu!

Trenerė Edita Lapienė