Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 58

Plungiškė – Lietuvos šachmatų čempionato prizininkė

Plungiškė – Lietuvos šachmatų čempionato prizininkė

Birželio 1 dieną Šiaulių arenoje vyko Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių Lietuvos greitųjų šachmatų čempionatai. Šachmatininkai buvo skirstomi į 6 amžiaus grupes. Iš viso dėl prizų kovojo 344 dalyviai iš visos Lietuvos. Kiekvienam dalyviui partijai buvo skiriama po 10 minučių pridedant po 5 sekundes už kiekvieną padarytą ėjimą. Plungės sporto ir rekreacijos centras delegavo 11 jaunųjų šachmatininkų.

Iš jų geriausiai pasirodė Barbora Gedvilaitė. Ji merginų iki 18 metų amžiaus grupėje iškovojo bronzos medalį. Tai ne pirmas Barboros medalis Lietuvos čempionatuose. Džiugu, jog didelis noras, per treniruotes įgytos žinios, charakteris ir kiti dalykai padeda Barborai pasiekti puikių rezultatų.

Labai gerai sužaidė ir Karolis Kapickis. Jis keturiolikmečių berniukų grupėje liko ketvirtas.

Taip pat gerai sužaidė ir savo amžiaus grupėse į dešimtuką pateko Matas Praspaliauskas, Ugnius Žalimas (abu iki 18 metų amžiaus grupė), Agota Kontrimaitė (merginų iki 16 metų amžiaus grupė), Lėja Žutautė (merginų iki 14 metų amžiaus grupė).

Varžybose taip pat dalyvavo Dovydas Jarašiūnas, Oleksandr Osipenko, Liutauras Luotė, Simas Riauka, Jokūbas Jablonskis, tačiau jų rezultatai kuklesni.

Plungės SRC inf.

Nuotraukų galerija