Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 44

Plungiškiai dalyvavo turnyre Honk Konge

Lapkričio 25-26 dienomis Plungės SRC 3x3 krepšinio komanda dalyvavo paskutiniame šių metų FIBA 3x3 world tour turnyre. Šį kartą plungiškiai keliavo į Masters lygio turnyrą, kuris vyko Honk Konge.

Turnyre iš viso dalyvavo 16 komandų. Plungės SRC trijulė teisę dalyvauti šiame turnyre iškovojo laimėję Neom Chalanger turnyrą, kuris lapkričio 2-4 dienomis vyko Saudo Arabijoje, Neomo mieste.

2023 metais Plungės SRC 3x3 komanda iš viso dalyvavo penkiuose FIBA 3x3 turnyruose, kurie vyko Marselyje (Prancūzija, užimta 6 vieta), Liubline (Lenkija, užimta 13 vieta), Splite (Kroatija, užimta 4 vieta), Neome (Saudo Arabija, užimta 1 vieta) ir Honk Konge.

Honk Kong Masters turnyre Plungės komandą atstovavo Ignas Razutis, Rolandas Jakštas, Deividas Rasys ir Ignas Lukošius, pakeitęs susirgusį Ovidijų Kaminskį.

Plungiškiai žaidė "D" grupėje, kartu su Raudondvario "Hoptrans" ir Ulan Batoro MMC Energy (Mongolija).

Pirmose grupės varžybose plungiškiai po pratęsimo nugalėjo Raudondvario "Hoptrans" rezultatu 21:19. Antrose grupių etapo varžybose nusileista Ulanbatoro trijulei rezultatu 16:20. Plungiškiai grupėje užėmę trečiąją vietą nepateko į tolimesnį turnyro etapą ir baigė pasirodymą. Bendroje įskaitoje Plungės SRC 3x3 krepšinio komanda užėmė 9-ąją vietą. Turnyro nugalėtojais tapo Amsterdamo "HiPRO", antrą vietą užėmė Raudondvario "Hoptrans"

Turnyro metu vyko tritaškių metimų konkursas. Šiame konkurse dalyvavo Plungės SRC žaidėjas Ignas Razutis. Kvalifikaciniame etape pataikė 7 metimus ir pateko į finalą dar su trimis žaidėjais. Finale Ignas pagerino savo rezultatą - įmetė 10 metimų. Tiek pat taiklių metimų atliko ir Raudondvario žaidėjas Marijus Užupis, bet kadangi Ignas užtruko mažiau laiko išmesdamas visus metimus, tai jis tapo konkurso nugalėtoju.

Plungės SRC 3x3 krepšinio komandą remia: Plungės rajono savivaldybė, UAB "Plungės lagūna", MarmoArc, CONSTRO UAB, Garso impulsas.