Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 60

Plungiškiai tapo 3x3 krepšinio tunryo nugalėtojais

Birželio 8 d. finalinėmis varžybomis baigėsi Kaunas VDU Quest 3x3 krepšinio turnyras. Jame dalyvavo 8 komandos suskirstytos į dvi grupės. „A“ grupėje žaidė Plungės 3x3 komanda, kurios sudėtį sudarė Ignas Razutis, Deividas Rasys, Ovidijus Kaminskis ir Rolandas Jakštas.

„A“ grupėjė plungiškiai pirmose rungtynėse rezultatu 17:15 nugalėjo „Candyshop“, antrose nusileido Raudondvario „Hoptrans“ 15:22, trečiose nukovė „Sanit“ komandą rezultatu 21:13. Plungiškiai „A“ grupėje užėmė antrą vietą ir pateko į pusfinalį.

Kovoje dėl patekimo į Kauno VDU Quest 3x3 krepšinio turnyro finalą plungiškiai minimalia persvara 21:20 nugalėjo „Mantinga“ komandą.

Finale plungiškių komanda susitiko su Raudondvario „Hoptrans“. Finalinių rungtynių pabaigoje Plungės komanda nuo varžovų atsilikinėjo rezultatu 15:19. Mūsų žemaičiai per paskutines dvi minutes pademonstravo geležinę gynybą ir „įsmeigę“ tris dvitaškius tapo tunryo nugalėtojais.

Plungės komandai, Kaunas VDU Quest 3x3 krepšinio turnyro nugalėtojams, atiteko kelialapis į Masters serijos turnyrą, kuris birželio 30 - liepos 1 dienomis vyks Marselyje (Prancūzija).