Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 60

Plungiškis – Lietuvos čempionas

Šių metų kovo 29 – balandžio 2 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių ir jaunių (BM10, BM12, BM14, BM16 ir BM18) standartinių šachmatų čempionatai. Varžybos vyko šveicariška sistema. Kiekvienam dalyviui buvo skiriama partijai po 90 minučių, pridedant po 30 sekundžių už kiekvieną padarytą ėjimą. Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo 7 auklėtiniai.

Pačių jauniausių (iki 10 metų) amžiaus grupėje nuostabiai pasirodė Rokas Šakinis. Jis surinko 7 taškus iš 8 galimų ir tapo Lietuvos čempionu. Roko grupėje dalyvavo 42 šachmatininkai iš visos Lietuvos. Čempionas įgyja teisę pasirinktinai dalyvauti Europos arba Pasaulio šachmatų čempionatuose. Labai malonu, jog Rokas turės galimybę garsinti Plungės vardą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Linkime sėkmės!

Taip pat puikiai pasirodė Barbora Gedvilaitė ir Matas Praspaliauskas. Jie, atitinkamai merginų ir vaikinų iki 16 metų amžiaus grupėse, užėmė ketvirtąsias vietas. Iki medalių trūko labai nedaug.

Ugnius Žalimas iki 16 metų amžiaus grupėje liko aštuntas. Liutauras Luotė (iki 12 metų), Agota Kontrimaitė ( iki 14 metų), Karolis Kapickis (iki 14 metų) sužaidė taip pat neblogai, bet į dešimtuką nepateko.