Plungės irkluotojas atstovavo Lietuvos rinktinę Europos jaunimo čempionate

Plungės irkluotojas atstovavo Lietuvos rinktinę Europos jaunimo čempionate

Birželio 23 - 26 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyko Europos jaunių ir jaunimo irklavimo čempionatas. Jame dalyvavo apie 30 Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojų.

Šiame čempionate Lietuvos jaunimo irklavimo rinktinę atstovavo Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojas Edvinas Šakinis, kurį treneruoja Edmundas Gelčinskas.

Edvinas Šakinis U23 mažiaus grupėje varžėsi 1000 ir 200 m nuotolio trasose irkluodamas vienvietę kanoją.

1000 m atrankinio etapo pirmajame plaukime Edvinas užėmė šeštą vietą ir pateko į pusfinalį. Pirmame pusfinalio plaukime plungiškis atplaukė šeštas ir į finalą nepateko.

200 m nuotolio trasoje Edvinas sėkmingai įveikė atrankinį etapą ir pateko į pusfinalį. Jame vyko labai atkakli kova dėl pirmų trijų vietų, kurios suteikia bilietą į finalą. Edvinas atplaukė šeštas ir tik puse sekundės atsiliko nuo trečios vietos ir nepateko į finalinį plaukimą.
Praėjusiais metais Edvinas atstovavo Lietuvos rinktinę ne tik Europos, bet ir Pasaulio jaunių ir jaunimo irklavimo čempionate.

“Tai buvo pirmas kartas, kai varžiausi jaunimo amžiaus grupėje. Nors prizininku ir netapau, bet mano rezultatai nebuvo blogi, ypač 1000 m distancijoje. Ši rungtis yra Olimpinėse žaidynėse. Rezultatai man duoda suprasti, kad potencialo turiu, tik reikia toliau sunkiai dirbti ir treniruotis, kad ateityje pasiekčiau savo svajonę – atstovauti rinktinę Olimpinėse žaidynėse“ – taip Edvinas kalbėjo apie savo pasirodymą Europos jaunimo čempionate.

Nuotraukoje Edvinas Šakinis, kitoje Edvinas su treneriu Edmundu Gelčinsku.

Plungės SRC inf.

Nuotraukų galerija