Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 60

Plungės orientacininkai varžėsi Panevėžyje

Gegužės 8-9 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas. Sprinto ir mišriose sprinto estafečių trasose varžėsi gausus būrys orientavimosi sporto atstovų iš Plungės.

Šiame čempionate dalyvavo Plungės sporto ir rekreacijos centro orientacininkai, kuriuos treniruoja Jolita Domarkienė ir Danutė Zaleskienė.

Sprinto trasoje M12 grupėje Gabrielė Veselytė užėmė 4 vietą, Goda Počiutė – 32, Urtė Miknytė - 33 vietą. Goda Žylevičiūtė M16 grupėje užėmė 34 vietą. Saulė Vilniūtė M18 grupėje liko dešimta.

V12 grupėje iš plungiškių greičiausias buvo Nojus Rankauskas, kuris užėmė 20 vietą. Toje pačioje amžiaus grupėje Ignas Kliūčius liko 23-čias, Aivaras Vičius 54-as. V14 grupėje Tadas Urnikis iškovojo 9 vietą, 25-as liko Gintas Simonavičius, 32-as Milgaudas Perminas ir 38-as Simonas Miknys.

Sprinto trasoje Moterų elito grupėje Giedrė Domarkaitė, atstovaudama OSK „Vermė“, užėmė 14 vietą, o 18 vietą - Sandra Gembutaitė. M23 grupėje Julija Valatkaitė liko šešta. Puikų rezultatą pasiekė Kristina Perminienė, kuri M35 grupėje užėmė 4-ąją vietą. Iškovotas ir vienas aukso medalis. Jį laimėjo Plungės SRC orientavimosi sporto trenerė Jolita Domarkienė, kuri triumfavo M50 grupėje.

Vyrų elito grupėje sprinto trasoje plungiškis Rimvydas Alminas užėmė 6 vietą, Martynas Stanys - 10 vietą, Lukas Vaitkus 36 vietą. V35 grupėje ketvirtas liko Paulius Kudriavcevas. V40 grupėje 12 vietą užėmė Giedrius Lenkauskas.
Gegužės 9 d. mišriose sprinto estafetėse startavo klubas „Versmė“ komanda „Giedrė Do“. Plungiškių komanda tarp 26 komandų užėmė 6-ąją vietą.