Programos “Jaunosios viltys” 2020 m. veiklos vertinimas

Programos “Jaunosios viltys” 2020 m. veiklos vertinimas

Sausio 20 d. vyko Plungės sporto ir rekreacijos centro 2020 metų programos “Jaunosios viltys” ataskaitų aptarimas, veiklos įvertinimas. Programoje, kuri skirta skatinti perspektyviausius Centro sportininkus siekti aukštų rezultatų, dalyvavo šeši sportininkai: Gabija Kuprytė, Mantas Gadeikis, Greta Gadeikytė, Lukas Gudijus, Barbora Endriekutė ir Matas Paplauskas. Visi programos dalyviai pateisino į juos dėtus lūkesčius, o kai kurių iškovoti laimėjimai, suteikė jiems teisę atstovauti įvairias Lietuvos jaunimo rinktines.

Informacija apie programos dalyvių iškovotus pasiekimus 2020 metais:

Mantas Gadeikis / Baidarių ir kanojų irklavimas
Treneris: Edmundas Gelčinskas.
Pasiekimai: Lietuvos suaugusiųjų čempionatas C-4 1000m. 1 vieta
Lietuvos taurė varžybos C-1 1000m. 2 vieta C-1 200m. 2 vieta

https://www.youtube.com/watch?v=uyflB05lBpo

Gabija Kuprytė / Lengvoji atletika
Trenerė: Regina Šilenskienė
Pasiekimai: Plungės rajono Jaunių čempionatas 60 m- 1 vieta.
Lietuvos čempionatas 60 m – XI vieta.
Estafetinis bėgimas su LTU rinktine - II vieta.
Lietuvos suaugusiųjų čempionatas 100 m – XIII vieta.

Barbora Endriekutė / Dziudo
Treneris: Robertas Zimkus
Pasiekimai: Viso dalyvavo 10 varžybų, kuriose iškovojo: 5 aukso, 2 sidabro, 3 bronzos.
Lietuvos jaunių čempionatas – 1 vieta, Jaunimo – 3 vieta, suaugusių - 2 vieta.

https://www.youtube.com/watch?v=tRO21UUtWGU

Greta Gadeikytė / Baidarių ir kanojų irklavimas
Treneris: Arvydas Vaitkus
Pasiekimai: Lietuvos BFP varžybos 3 v.,
Lietuvos taurė - 3 antros ir 1 trečia v.,
Lietuvos mokinių čempionatas 3 pirmos ir 1 antra v.,
Lietuvos čempionatas 3 pirmos, 1 antra ir 3 trečios v.,
Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionatas 4 antros ir 2 trečios v.,
Lietuvos vaikų čempionatas 1 pirma ir 1antra v.

https://www.youtube.com/watch?v=gh4UHzrJb34

Lukas Gudijus / Baidarių ir kanojų irklavimas
Treneris: Edmundas Gelčinskas
Pasiekimai: Olympic hopes regata Vengrijoje C-2 200 m. 4 vieta.
Lietuvos čempionatas C-4 200 m. 1v.
Lietuvos taurė C-2 200 m. 2 v.,
Lietuvos jaunių-jaunimo čempionatas C-4 1000m.2v.,C-4 500 m.2 v., C-2 200 m.2v.;
Lietuvos mokinių čempionatas C-2 200m.1v.,C-2 1000 m.2 v., C-1 200 m.2v.;
Lietuvos mokinių ir jaunučių čempionatas C-2 1000 m.2 v., C-2 200m. 2 v.;
Lietuvos vaikų čempionatas C-1 200 m. 1v., C-2 500 m. 1 v.

Matas Paplauskas / Lengvoji atletika
Treneris: Eugenijus Jurgutis
Pasiekimai: LR Jauniu čempionatas 1 – vieta.
LR mokiniu ilgu metimų čempionatas 2 -vieta
BS jauniu komandinis čempionatas 4 –vieta

https://www.youtube.com/watch?v=eSN7OieXyEY

Plungės SRC inf.