Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 58

Puikus Plungės SRC krepšininkų sezonas!

Moksleivių krepšinio lyga paskelbė krepšinio mokyklų pasibaigusio 2021/2022 m. sezono reitingus.

Bendroje reitingo įskaitoje Plungės sporto ir rekreacijos centras kyla dar vienu laipteliu aukštyn, lyginant su praėjusiu sezonu, ir reitingų lentelėje rikiuojasi 13 vietoje tarp 55 mokyklų!
Centro vaikinų komandos, kaip ir praėjusiame sezone, išlaiko aukštą 10- ą vietą, o merginos reitinge – 12 vietoje.

Trys Plungės SRC krepšinio komandos pateko į savo divizionų finalinio ketverto etapus. Tai pavyko padaryti Mindaugo Tamušausko treniruojamai U17 vaikinų komandai. „A“ diviziono finaliniame ketverte plungiškiai tik per plauką liko nuo medalių.
Virgilijaus Lapio vadovaujama U15 vaikinų krepšinio komanda tapo „B“ diviziono nugalėtojais. Finaliniame ketverte, kuris vyko Plungėje, plungiškiai finale įveikė Šilutės SM ir kėlė į viršų pirmos vietos taurę ir iškovojo teisę 2022/23 m. sezone rungtyniauti su pajėgiausiomis Lietuvos komandomis A divizione.

Iki finalinio ketverto prasibrovė ir Editos Lapienės treniruojama U16 merginų krepšinio komanda. Finaliniame etape plungiškės tapo vicečempionėmis. U12 mergaičių krepšinio komanda, kurią taip pat treniruoja E. Lapienė, puikiai sužaidė savo pirmąjį sezoną Moksleivių krepšinio lygos „Pirmojo iššūkio“ čempionate ir iškovojo teisę kitą sezoną žaisti „A“ divizione.

Plungės SRC krepšininkus treniruoja Mindaugas Tamušauskas, Ignas Razutis, Andrius Motužis, Eugenijus Timofejevas, Virgilijus Lapis ir Edita Lapienė.

Plungės SRC krepšininkas Gabrielius Pečiulis (treneris Mindaugas Tamušauskas) buvo pakviestas atstovauti Lietuvos jaunučių U14 vaikinų krepšinio rinktinę, su kuria 2022 m. birželio 10-12 d. dalyvavo tarptautiniame Ramūno Šiškausko krepšinio turnyre.
Atstovauti Lietuvos U17 vaikinų (gim. 2005 m. ir jaun.) krepšinio rinktinę FIBA U17 Pasaulio krepšinio taurėje pakviesti du Plungės SRC krepšininkai - Nojus Radžius ir Justas Stonkus. Jų treneris Mindaugas Tamušauskas paskirtas rinktinės vyr. trenerio asistentu.
Į U16 vaikinų krepšinio rinktinės sudėtį įtrauktas Rokas Kreišmontas, o jo treneris Eugenijus Timofejevas paskirtas vyr. trenerio asistentu.

„Atsakingas trenerių požiūris į savo darbą, nuolatinis tobulėjimas, glaudus bendradarbiavimas su Centro administracija, duoda puikius rezultatus. Džiugu, kad jaunieji treneriai turi didelių ambicijų ir jau niekuo nenusileidžia vyresniems savo kolegoms. Nepaisant kartų kaitos, „traukinys nemažindamas greičio sėkmingai juda pirmyn“. Drąsiai galima sakyti, kad vaikams, mėgstantiems sportinius žaidimus ir norintiems siekti sportinių aukštumų, krepšinis – tinkamiausias užsiėmimas“ – taip Plungės SRC krepšininkų pasiekimus pakomentavo Centro direktorius Alvydas Viršilas.